Konica Minolta bizhub 4050iKopiarki nowe czarno-białe

Prędkość kopiowania / druku A4
Do 40 kopii na minutę
Rozdzielczość kopiowania / skanowania
600 x 600
Format oryginału (podajnik oryginałów)
A6-A4
Gramatura papieru
60-210 g/m²
Pojemność papieru w standardzie
600 arkuszy
Rozmiar papieru
A6-A4

 

Bez względu na to czy zarządzasz małym biznesem czy międzynarodową firmą potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który ułatwi pracę każdej osobie zatrudnionej w Twojej placówce. Poza komputerami, telefonami służbowymi, niszczarkami czy innymi maszynami biurowymi jedną z najważniejszych jest bez wątpienia porządna drukarko-kopiarka, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu! Proponujemy profesjonalny sprzęt marki Konica Minolta, umożliwiający wykonywanie najbardziej powszechnych prac biurowych w krótkim czasie, a także w trosce o dobro środowiska i Twój budżet firmowy. Poznaj wszystkie funkcjonalności modelu kolorowej koparki bizhub 4050i i zdecyduj się na zakup niezawodnego urządzenia do swojego biura lub instytucji publicznej.

Nowoczesny panel dotykowy - łatwość użytkowania i przejrzystość!

Na co dzień lubisz korzystać z laptopa lub smartfona i cenisz sobie ich przejrzysty interfejs? W urządzeniu Konica Minolta bizhub 4050i doświadczysz takich samych udogodnień dzięki nowoczesnemu panelowi dotykowemu o przekątnej 10,1 cala zaprojektowanemu w taki sposób, aby jak najbardziej przypominał mobilne urządzenia i umożliwiał Ci intuicyjną obsługę kopiarki Konica Minolta bizhub 4050i. Wystarczy, że przesuniesz palcem po wyświetlaczu i klikniesz w wybraną opcję tak, jak na telefonie komórkowym!

Zużywaj mniej energii i oszczędzaj na drukowaniu w swojej firmie dzięki kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i!

Codzienne korzystanie z urządzeń elektronicznych może generować wysokie zużycie prądu, a tym samym duże koszty utrzymania biznesu. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i zaoszczędzisz na wydatkach za energię i poprowadzisz swoją firmę w zgodzie z ekologicznymi wartościami.

Wykuj swoje codzienne obowiązki ze sprzętem od Konica Minolta!

Zależy Ci na tym, aby kopiarka obsługiwała wiele formatów papieru i była wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje potrzebne podczas codziennej pracy w biurze? Konica Minolta bizub 4050i to sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania! Do jego najważniejszych udogodnień należą:

  • możliwość drukowania na papierze o formacie od A6 do A4,
  • przygotowywanie 40 stron na minutę,
  • skanowanie, kopiowanie i drukowanie,
  • zabezpieczanie danych firmowych i poufnych.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl