Konica Minolta bizhub 4050iKopiarki nowe czarno-białe

Prędkość kopiowania / druku A4
Do 40 kopii na minutę
Rozdzielczość kopiowania / skanowania
600 x 600
Format oryginału (podajnik oryginałów)
A6-A4
Gramatura papieru
60-210 g/m²
Pojemność papieru w standardzie
600 arkuszy
Rozmiar papieru
A6-A4

 

Bez względu na to czy zarządzasz małym biznesem czy międzynarodową firmą potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który ułatwi pracę każdej osobie zatrudnionej w Twojej placówce. Poza komputerami, telefonami służbowymi, niszczarkami czy innymi maszynami biurowymi jedną z najważniejszych jest bez wątpienia porządna drukarko-kopiarka, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu! Proponujemy profesjonalny sprzęt marki Konica Minolta, umożliwiający wykonywanie najbardziej powszechnych prac biurowych w krótkim czasie, a także w trosce o dobro środowiska i Twój budżet firmowy. Poznaj wszystkie funkcjonalności modelu kolorowej koparki bizhub 4050i i zdecyduj się na zakup niezawodnego urządzenia do swojego biura lub instytucji publicznej.

Nowoczesny panel dotykowy - łatwość użytkowania i przejrzystość!

Na co dzień lubisz korzystać z laptopa lub smartfona i cenisz sobie ich przejrzysty interfejs? W urządzeniu Konica Minolta bizhub 4050i doświadczysz takich samych udogodnień dzięki nowoczesnemu panelowi dotykowemu o przekątnej 10,1 cala zaprojektowanemu w taki sposób, aby jak najbardziej przypominał mobilne urządzenia i umożliwiał Ci intuicyjną obsługę kopiarki Konica Minolta bizhub 4050i. Wystarczy, że przesuniesz palcem po wyświetlaczu i klikniesz w wybraną opcję tak, jak na telefonie komórkowym!

Zużywaj mniej energii i oszczędzaj na drukowaniu w swojej firmie dzięki kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i!

Codzienne korzystanie z urządzeń elektronicznych może generować wysokie zużycie prądu, a tym samym duże koszty utrzymania biznesu. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i zaoszczędzisz na wydatkach za energię i poprowadzisz swoją firmę w zgodzie z ekologicznymi wartościami.

Wykuj swoje codzienne obowiązki ze sprzętem od Konica Minolta!

Zależy Ci na tym, aby kopiarka obsługiwała wiele formatów papieru i była wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje potrzebne podczas codziennej pracy w biurze? Konica Minolta bizub 4050i to sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania! Do jego najważniejszych udogodnień należą:

  • możliwość drukowania na papierze o formacie od A6 do A4,
  • przygotowywanie 40 stron na minutę,
  • skanowanie, kopiowanie i drukowanie,
  • zabezpieczanie danych firmowych i poufnych.

Podobne produkty

Konica Minolta bizhub 360i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 36 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 18 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A6-A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6-SRA3   Wcześniej obsługa kserokopiarek odbywała się za pomocą zaledwie kilku przycisków. Obecnie sprzęt ten ma na tyle rozbudowane technologicznie funkcje, że potrzebny jest specjalny panel dotykowy, aby móc w pełni korzystać z wszystkich funkcji. Właśnie tak jest w przypadku urządzenia wielofunkcyjnego, jakim jest Konica Minolta Bizhub 360i. Ponad 10-calowy ekran zapewni odpowiednią czytelność i łatwość wyboru odpowiedniej konfiguracji druku. Za jego pomocą można również wybrać formaty papieru – od tego najmniejszego A6 aż do SRA3. Co więcej, istnieje również możliwość stworzenia banera czy folderu o niestandardowych wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb.   Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 360i pozwala na druk 36 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli. To idealny wybór do biur również ze względu na możliwość dostosowania wyglądu do wymagań danej branży. W zależności od potrzeb model ten można rozbudować o kilka dodatkowych rzeczy, jeśli w biurze jest wystarczająca ilość przestrzeni. Jeśli jej nie ma, to dzięki niewielkim wymiarom ten sprzęt sprawdzi się nawet w najmniejszym biurze.

Konica Minolta bizhub 450i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 45 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 22 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A6-A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6-SRA3   Oprócz wydajności i wysokiej jakości zależy Ci także na ekologicznych rozwiązaniach? Jeśli tak, to urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 450i jest właśnie dla Ciebie! Dzięki wbudowaniu dynamicznego licznika „ECO timer” dochodzi do automatycznej analizy czasu pracy, co pozwala na regulację czasu uśpienia i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Co więcej, ten model posiada również specjalny licznik czynników, które są związane z ekologicznymi rozwiązaniami. Chodzi m.in. o wskazywanie zużycia energii potrzebnej do codziennej pracy. Proponowane urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 405i charakteryzuje się wydrukiem czarno-białym A4 na poziomie 45 str/min. Oczywiście jest także możliwość skorzystania z większego formatu – A3. Wtedy prędkość ta wynosi 22 str/min. Ciekawym rozwiązaniem wartym uwagi jest też możliwość stworzenia banneru o długości do 120 cm. To, o czym warto pamiętać, to fakt, że bez problemu to urządzenie poradzi sobie z papierem o różnej gramaturze. Dzięki temu będzie można wydrukować dokumenty zarówno na cienkiej kartce, jak i na grubszej, ozdobnej.

Konica Minolta bizhub 650i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 65 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 32 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A6-A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6-SRA3   Wyobraź sobie, że szef prosi Cię o pilne wydrukowanie dokumentów. Biegniesz do urządzenia, napełniasz je papierem i czekasz w nieskończoność aż drukarka przygotuje plik dokumentów. Szef denerwuje się, że jeszcze nie ma ich na biurku, a Ty stresujesz się stojąc nad sprzętem i modląc się, aby działał szybciej. Zapewne nie raz spotkał Cię podobny scenariusz, ale co, jeżeli powiemy Ci, że takich sytuacji można uniknąć? To możliwe z czarno-białą kopiarką KONICA MINOLTA! Model Bizhub 650i to urządzenie, które gwarantuje szybki czas przygotowania wydruków - aż 65 stron A4 w zaledwie minutę! Ponadto możesz obsługiwać je bez konieczności przerywania własnych obowiązków korzystając z urządzenia przenośnego. Poznaj pozostałe funkcje tego sprzętu, które wpływają na płynność pracy oraz dowiedz się dlaczego warto posiadać go w przestrzeni biurowej! Najważniejsze funkcje kopiarki KONICA MINOLTA Bizhub 650i Co zyskujesz inwestując w czarno-białą kopiarkę KONICA MINOLTA Bizhub 650i? Przede wszystkim wygodę, szybkość i bezpieczeństwo podczas codziennej pracy. Drukarka z serii i-Series posiada wiele funkcji, które przydadzą się w niejednej placówce firmowej. Należą do nich: możliwość drukowania, skanowania i tworzenia czarno-białych kopii w formacie A4 i A3, a także na papierze bannerowym o długości do 1,2 m, dostęp do skrzynki online, na której można przechowywać często drukowane dokumenty, nawigacja za pomocą panelu dotykowego o przekątnej 10,1 cala, możliwość sterowania za pomocą urządzeń mobilnych, różnorodne opcje obróbki dokumentów - składanie na broszury czy zszywanie. Bezpieczeństwo danych w Twojej firmie Bezpieczeństwo danych w przedsiębiorstwie jest kwestią priorytetową - zadbaj o to, aby ważne informacje nie dostały się w niepowołane ręce dzięki urządzeniu KONICA MINOLTA Bizhub 650i! Drukarka czarno-biała została wyposażona w podwójne uwierzytelnianie oraz szyfrowanie danych przechowywanych na dysku twardym, a także zaawansowaną technologię antywirusową chroniącą Ciebie i Twoich pracowników! Drukuj i oszczędzaj z urządzeniem KONICA MINOLTA Bizhub 650i! Z naszym urządzeniem oszczędzanie staje się łatwiejsze! Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i ekologicznej technologii możesz ograniczyć zużycie energii i zmniejszyć wydatki w firmie, a tym samym zadbać o dobro naszego środowiska!

Konica Minolta bizhub 308e

Prędkość dla formatu A4/A3: 30/15 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych Świetnie sprawdzają się one na wyposażeniu różnych instytucji czy biur. Obecnie trudno wyobrazić sobie bez nich prowadzenie działalności biznesowej. Dlatego zachęcamy do zakupu kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 308e, która okaże się nieodzownym wyposażeniem prowadzonego przez Ciebie zakładu pracy. Dlaczego warto postawić na to urządzenie? Przede wszystkim dlatego, że łączy w sobie ono nowoczesne rozwiązania, co przekłada się na wygodę jego obsługi. Z całą pewnością pracownicy Twojego biura bez problemu poradzą sobie z używaniem kserokopiarki. Konica Minolta Bizhub 308e – dlaczego warto? Dostarczany w naszym sklepie sprzęt to nowoczesność, która już teraz może zawitać w Twoim zakładzie pracy. Szybki druk, bo aż 30 stron A4 w jedną minutę, sprawia, że zaoszczędzony czas możesz poświęcić na wykonywanie innych zawodowych obowiązków. Do kolejnych zalet sprzedawanego przez nas urządzenia należy to, że obsługuje ono nawet niestandardowe formaty i banery nawet do 1,2 metra długości, a także standardowe – A4/A3 i A6-SRA3.

Konica Minolta bizhub 368e

Sprawdź urządzenie, które doskonale sprawdzi się w biurze. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 368e to nowoczesny sprzęt, z którego obsługą powinien poradzić sobie absolutnie każdy! Jest to możliwe dzięki 9-calowemu kolorowemu panelowi dotykowemu – sprawia on, że sterowanie kserokopiarką jest niezwykle proste. Jesteś ciekawy kolejnych zalet korzystania z oferowanego w naszym sklepie urządzenia? Przede wszystkim szybkość - wydrukujesz aż 36 stron A4 w ciągu jednej minuty, w przypadku formatu A3, w tym samym czasie z powodzeniem wydrukujesz 17 stron. Okazuje się więc, że postawienie na ten sprzęt to ogromna oszczędność czasu. Wybierz kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub 368e Stawiasz na odpowiedzialne prowadzenie swojego biznesu? Jeśli tak, to koniecznie wybierz oferowane przez nas urządzenie. Dzięki zaimplementowaniu w nim najnowocześniejszej technologii, podczas jego użytkowania zużywasz naprawdę bardzo mało energii. To z kolei przekłada się na ekologiczne, a także wysoce ekonomiczne podejście do jego pracy. Prędkość dla formatu A4/A3: 36/17 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-Calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, mobilnym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych

Konica Minolta bizhub 458e

Prędkość dla formatu A4/A3: 45/22 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Zredukowany wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i pieniądze Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych Sprawdź nowoczesne urządzenia, dzięki którym jeszcze szybciej wydrukujesz dokumenty i innego rodzaju grafiki. Odkryj kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub 458e, która jest doskonałym wyborem dla biura czy dowolnego innego zakładu pracy. Cechuje się ona przede wszystkim prostym interfejsem, dzięki czemu z jej obsługą poradzą sobie nawet nowi pracownicy. Sprawdź, dlaczego warto wybrać urządzenie właśnie z naszego sklepu, gdzie dostarczamy szybkie i nowoczesne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 458e Druk następuje w tym urządzeniu niezwykle szybko. Format A4 jest wydawany już z szybkością 45 stron na minutę! To oznacza, że nie tracisz dużo czasu na wydrukowanie czy powielenie dokumentów i wrócisz do reszty swoich obowiązków zanim się obejrzysz. Wybór dostarczanego przez nas sprzętu to nie tylko krok w kierunku nowoczesności, ale również oszczędności i ekologii. Wyposażony jest w system, którzy zapewnia niskie zużycie energii, to przekłada się na Twoje finanse, a także otaczające Cię środowisko.

Konica Minolta bizhub 558e

Sprawdzą się one zarówno w biurze, jak i firmie usługowej oferującej drukowanie czy kserowanie różnego rodzaju dokumentów. Bizhub 558e to nowoczesne urządzenie, dzięki którym zaoszczędzasz przede wszystkim czas. Jak to możliwe? W przypadku standardowego formatu A4, prędkość druku wynosi aż 55 stron na minutę. Z kolei w przypadku A3 – 27 stron na minutę. To jednak nie wszystkie formaty, które obsługuje dostarczana w naszym sklepie kserokopiarka. Z powodzeniem wydrukujesz dzięki niej strony i dokumenty w A6-SRA3, a także niestandardowych rozmiarach – nawet banery o długości do 1,2 metra! Kserokopiarka Bizhub 558e Nasz sprzęt to nie tylko oszczędność czasu, to również przyjazne dla środowiska funkcjonowanie - jeśli cenisz sobie wygodę oraz ekologię, koniecznie wybierz dostarczane w sklepie urządzenie. Jak to możliwe? Dzięki zaimplementowaniu w kserokopiarce nowoczesnej technologii, zapewniane jest wyjątkowo niskie zużycie energii, to przekłada się na oszczędność pieniędzy! Nie czekaj, już teraz wybierz łatwą w obsłudze, nowoczesną kserokopiarkę Bizhub 558e. Prędkość dla formatu A4/A3: 55/27 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych

Konica Minolta bizhub 4050i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 40 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A6-A4 Gramatura papieru 60-210 g/m² Pojemność papieru w standardzie 600 arkuszy Rozmiar papieru A6-A4   Bez względu na to czy zarządzasz małym biznesem czy międzynarodową firmą potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który ułatwi pracę każdej osobie zatrudnionej w Twojej placówce. Poza komputerami, telefonami służbowymi, niszczarkami czy innymi maszynami biurowymi jedną z najważniejszych jest bez wątpienia porządna drukarko-kopiarka, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu! Proponujemy profesjonalny sprzęt marki Konica Minolta, umożliwiający wykonywanie najbardziej powszechnych prac biurowych w krótkim czasie, a także w trosce o dobro środowiska i Twój budżet firmowy. Poznaj wszystkie funkcjonalności modelu kolorowej koparki bizhub 4050i i zdecyduj się na zakup niezawodnego urządzenia do swojego biura lub instytucji publicznej. Nowoczesny panel dotykowy - łatwość użytkowania i przejrzystość! Na co dzień lubisz korzystać z laptopa lub smartfona i cenisz sobie ich przejrzysty interfejs? W urządzeniu Konica Minolta bizhub 4050i doświadczysz takich samych udogodnień dzięki nowoczesnemu panelowi dotykowemu o przekątnej 10,1 cala zaprojektowanemu w taki sposób, aby jak najbardziej przypominał mobilne urządzenia i umożliwiał Ci intuicyjną obsługę kopiarki Konica Minolta bizhub 4050i. Wystarczy, że przesuniesz palcem po wyświetlaczu i klikniesz w wybraną opcję tak, jak na telefonie komórkowym! Zużywaj mniej energii i oszczędzaj na drukowaniu w swojej firmie dzięki kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i! Codzienne korzystanie z urządzeń elektronicznych może generować wysokie zużycie prądu, a tym samym duże koszty utrzymania biznesu. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w kopiarce Konica Minolta bizhub 4050i zaoszczędzisz na wydatkach za energię i poprowadzisz swoją firmę w zgodzie z ekologicznymi wartościami. Wykuj swoje codzienne obowiązki ze sprzętem od Konica Minolta! Zależy Ci na tym, aby kopiarka obsługiwała wiele formatów papieru i była wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje potrzebne podczas codziennej pracy w biurze? Konica Minolta bizub 4050i to sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania! Do jego najważniejszych udogodnień należą: możliwość drukowania na papierze o formacie od A6 do A4, przygotowywanie 40 stron na minutę, skanowanie, kopiowanie i drukowanie, zabezpieczanie danych firmowych i poufnych.

Konica Minolta bizhub 225i

Praca w biurze wiąże się z przygotowywaniem dużej ilości dokumentów. Bez względu na to, jak bardzo będziemy starali się tego uniknąć i przenieść dane do komputera, profesjonalny sprzęt do drukowania i kopiowania to niezbędne wyposażenie dla każdej działalności. Dzięki odpowiednio dobranemu urządzeniu zyskujesz nie tylko na czasie, ale również oszczędzasz pieniądze przeznaczone na przygotowywanie egzemplarzy umów, rachunków czy zestawień. Taką maszyną jest produkt marki KONICA MINOLTA - urządzenie bizhub 225i. Postaw na szybką i efektywną pracę w swojej placówce z niezawodnym sprzętem! Funkcjonalność w Twoim biurze! Kopiarka KONICA MINOLTA bizhub 225i to funkcjonalne urządzenie do drukowania, skanowania oraz wykonywania czarno-białych duplikatów zarówno w klasycznym formacie A4, jak i bardziej niestandardowych rozmiarach papieru – A5 lub A3. Jeżeli szukasz sprzętu, który nie będzie musiał być przez ciebie stale uzupełniany, a zapewni Ci nieustanną pracę przez długi czas, postaw na maszynę dostępną w ofercie naszego sklepu! Urządzenie ksero charakteryzuje się bardzo dużą pojemnością w podajnikach, dzięki czemu przerwy w wydruku dokumentów odejdą w zapomnienie! Twórz kopie i drukuj dokumenty w zawrotnym tempie! Poszukujesz szybko pracującego urządzenia, za pomocą którego wykonasz swoje obowiązki? Postaw na innowacyjny sprzęt producenta KINOCA MINOLTA! Bizhub 225i osiąga prędkość druku do nawet 22 stron na minutę! Dzięki zwiększonej mocy nie będziesz musiał czekać w nieskończoność aż umowa, dokumenty księgowe czy tabele finansowe będą gotowe do oddania Twojemu przełożonemu. Udogodnienia dla codziennej pracy KONICA MINOLTA bizhub 225i to urządzenie do zadań specjalnych, które wykona za Ciebie najważniejsze obowiązki. Do jego głównych funkcjonalności należą kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie – najbardziej potrzebne opcje w biurze. Wybierając kopiarkę KONICA MINOLTA bizhub 225i stawiasz również na inne udogodnienia, które sprawią, że codzienna praca nie będzie monotonna. Rozwiązania zastosowane w sprzęcie to m.in.: możliwość zdalnego i mobilnego drukowania oraz zarządzania urządzeniem z poziomu komputera, opcja stałego dostępu do plików w chmurze, dwustronny podajnik przyspieszający druk, możliwość wykonywania dwustronnych duplikatów. Prędkość kopiowania / druku A4 Do 22 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 8 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A5-A3 Gramatura papieru 64-157 g/m² Pojemność papieru w standardzie 350 arkuszy Rozmiar papieru A5-A3

Konica Minolta bizhub 4752

Prędkość A4: 47 str./min w czerni i bieli Automatyczny druk dwustronny Formaty papieru: A6-A4 i rozmiary niestandardowe Standardowy podajnik papieru: 550 arkuszy 80 g/m² Znana i intuicyjna obsługa za pomocą 7-calowego kolorowego panelu dotykowego podobnego do tego, który można znaleźć w urządzeniach Konica Minolta A3 Podajnik dokumentów do skanowania dwustronnego skanuje obie strony oryginału naraz Poznaj kserokopiarkę, która z całą pewnością podwyższy standard pracy danego biura lub innej instytucji. Konica Minolta Bizhub 4752 to urządzenie, które pozwala przede wszystkim na szybkie wykonywanie pracy – kopiuje aż 47 stron w czerni i bieli w ciągu ledwie jeden minuty. Masz całe naręcze dokumentów to skserowania? Nie ma żadnego problemu – z naszym wysokiej klasy sprzętem, nie zajmie Ci to długo. Wybór proponowanego przez nas urządzenia pozwoli przede wszystkim na oszczędność czasu, a ten w prowadzeniu biznesu jest przecież niezwykle ważny. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 pozwala także na łączenie z komputerem lub drukowanie dokumentów z nośników danych, jak na przykład pen-drive lub dysk przenośny. Możliwe jest także przesyłanie plików do urządzenia za pomocą internetu. Drukarka wyposażona jest w specjalnego rodzaju wirtualną skrzynkę, której obsługa następuje na przykład poprzez przeglądarkę na służbowym komputerze. Postaw na komfort w biurze – nasza kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 to sprzęt łatwy w obsłudze.

Canon MF421dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 30,3 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.   Nowoczesna, wydajna i ekonomiczna – to tylko część z zalet, jakimi wyróżnia się dostępna w naszej firmie drukarka Canon MF421dw. Jej nowoczesny wygląd wpisze się w aranżację niemal każdego biura czy pomieszczenia, które wymaga intensywnego tworzenia poszczególnych dokumentów. Standardowo urządzenie to pozwala na drukowanie monochromatycznych dokumentów w formacie A4. Aby zwiększyć ekonomiczność druku, nasze urządzenie posiada opcję automatycznego drukowania dwustronnego. Niewątpliwym atutem proponowanego przez nas sprzętu jest kolorowy skaner z jednoprzebiegowym podajnikiem oryginałów. Opcja ta zapewnia porządek tworzonych kopii czy wykorzystywanych oryginałów. Skanowanie w wysokiej rozdzielczości 600 dpi gwarantuje przeniesienie wszystkich szczegółów oryginalnego dokumentu. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zawsze możesz skontaktować się z nami – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania. W wielu przypadkach bez wątpienia będzie to właśnie Canon MF421dw ze względu nie tylko na wygląd, ale także wydajność oraz szeroką funkcjonalność.  

Canon MF443dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 31,9 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziesz w tej kategorii doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy urzędzie. Canon 443 DW to sprzęt, dzięki któremu możliwe jest drukowanie różnego rodzaju dokumentów, kserowanie ich, a także wysyłanie faxów. Obsługa urządzenia odbywa się poprzez intuicyjny panel dotykowy. Dzięki niemu sterowanie jest niezwykle bezproblemowe, nawet dla nowych pracowników Twojej firmy. Atutem urządzenia wielofunkcyjnego Canon 443 DW jest to, że bardzo szybko drukuje dokumenty. Prędkość wydawania kolejnych stron wynosi aż 38 na minutę! Przygotowanie umów nie będzie zajmowało już tak dużo czasu, co wpłynie na wydajność Twojej pracy, a być może też zadowolenie Twoich klientów. Wszelkie dokumenty drukowane są w brawach czerni i bieli – to sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon 443 DW znajdzie zastosowanie w urzędach oraz innych instytucjach, na przykład państwowych. Z powodzeniem także można je zakupić do biura czy do lokalu oferującego usługi drukarskie. Sprzęt ten oferuje wysoką rozdzielczość druku.  

Canon LBP223dw

Zapraszamy do zakupu drukarki laserowej Canon LBP223DW, która doskonale sprawdzi się tak samo w mniejszych firmach, jak i wielkich korporacjach. Jej atutem jest przede wszystkim wysoka rozdzielczość druku, a także prędkość wydawania kolejnych gotowych stron. Grafiki i napisy, które dzięki niej nanosisz na kartki papieru, niezwykle doskonale się prezentują. Dzięki temu nasze urządzenie świetnie nadaje się do tworzenia dokumentów firmowych, a także prostych materiałów promocyjnych. Drukarka laserowa – idealna do biur Zapomnij o podłączaniu komputera do drukarki laserowej za każdym razem, kiedy potrzebujesz coś wydrukować. Wszystko dzięki możliwości łączenia się przez Wi-fi. To umożliwia także drukowanie dokumentów za pomocą urządzeń mobilnych. Kolejną zaletą Canon LBP223DW jest niezwykle intuicyjna jego obsługa, bez problemu każdy sobie z tym poradzi! Dzięki temu urządzeniu możliwe jest drukowanie stron w formatach: A5, A4, B5, Legal, Letter oraz niestandardowych. Odkryj jak sprawnie będzie przebiegać praca po zakupie tego sprzętu.   Szybkość drukowania: Jednostronne: do 33 str./min (A4) do 52,5 str./min (A5, układ poziomy) Dwustronne: do 28,7 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 × 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Podajnik papieru: Kaseta na 250 arkuszy Taca wielofunkcyjna na 100 arkuszy Gramatura nośników: Kaseta: od 60 do 120 g/m² Taca wielofunkcyjna: od 60 do 163 g/m²

Wykonanie www.domena.pl