Canon MF 542 DWKopiarki nowe czarno-białe

Praca w biurze wymaga dużej elastyczności - należy być przygotowanym na różne wyzwania, zadania zlecone przez przełożonego oraz w sposób szybki i zdecydowany reagować na potrzeby firmy. Nic tak bardzo nie pomaga w tych i wielu innych codziennych pracach biurowych jak profesjonalny sprzęt ułatwiający przygotowywanie ważnych dokumentów - drukowanie, kopiowanie czy skanowanie. Takim urządzeniem z pewnością jest Canon i-SENSYS MF542x – drukarka laserowa monochromatyczna o wielofunkcyjnym działaniu. Poznaj jej najważniejsze dane techniczne oraz zalety posiadania tego sprzętu we własnym biurze, a następnie skorzystaj z oferty APS MultiPrint i wynajmij urządzenie do swojej placówki firmowej!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Canon i-SENSYS MF542x przed zakupem lub wypożyczeniem sprzętu!

Canon i-SENSYS MF542x to urządzenie z serii i-SENSYS MF540 przeznaczone do użytku przez małe i duże firmy. Model MF542X to wielofunkcyjna czarno-biała drukarka laserowa umożliwiająca druk, skanowanie i kopiowanie dokumentów o formacie A4. Producent Canon gwarantuje niezwykle szybka pracę urządzenia, które może przygotować 43 arkusze na minutę, co w perspektywie miesiąca przekłada się aż na 150000 wydrukowanych stron techniką laserową monochromatyczną. Nie musisz jednak martwić się o zużycie papieru – drukarka przyjmuje bowiem nie tylko klasyczne arkusze o niskiej i wysokiej gramaturze, ale również ekologiczny papier makulaturowy.
To nie wszystko – z urządzenia możesz korzystać nie tylko bezpośrednio za pomocą dotykowego panelu sterującego, ale również z przenośnych urządzeń mobilnych podłączonych do internetu z dowolnego miejsca w Twoim biurze!

Dlaczego warto zainwestować w i-SENSYS MF542x? Poznaj zalety drukarki laserowej Canon!

Dlaczego Twoja placówka firmowa potrzebuje profesjonalnego sprzętu? Urządzenie Canon i-SENSYS MF542x niesie ze sobą szereg korzyści, które wpłyną pozytywnie na pracę w Twoim biurze. Do najważniejszych zalet drukarki Canon i-SENSYS MF542x należą:

- niewielkie wymiary - urządzenie zmieści się nawet na ograniczonej przestrzeni,
- wysoka jakość drukowania, kopiowania czy skanowania przy krótkim czasie wykonywanych czynności,
- niezwykła wydajność tonera startowego i standardowego – od 5100 do 21000 stron,
- cicha praca urządzenia,
- możliwość druku, skanowania, kopiowania, a także wysyłania i odbierania faksów.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl