Konica Minolta Bizhub 4750iKopiarki nowe czarno-białe

Czynności biurowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który doskonale dopasuje się do potrzeb i wymagań miejsca pracy. Innowacyjne urządzenie Konica Minolta Bizhub 4750i to zaawansowany model wielofunkcyjny, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności, niezawodności oraz elastyczności. Wszystko to w celu spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających środowisk biurowych.

Niezawodne urządzenie biurowe

Bizhub 4750i to wszechstronne rozwiązanie, które integruje w sobie funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, pozwalając na efektywne zarządzanie dokumentami i zoptymalizowanie pracy biura. Dzięki wydajnej prędkości druku do 47 stron na minutę oraz obszernej pojemności papieru użytkownicy zyskują szybkość i wygodę w realizacji codziennych zadań.

Zaawansowane funkcje drukowania gwarantują doskonałą jakość wydruków. Rozdzielczość druku sięga imponujących 1200 x 1200 dpi, co przekłada się na ostre i wyraziste teksty oraz wyjątkową jakość grafiki. Ponadto, zastosowane technologie pozwalają na precyzyjną reprodukcję kolorów, co w połączeniu z zaawansowanymi opcjami korekcji i kalibracji zapewnia doskonały obraz na każdym wydruku.

Innowacyjne funkcje Konica Minolta Bizhub

Funkcja dwustronnego skanowania z szybkością do 90 obrazów na minutę sprawia, że skanowanie dokumentów staje się szybsze i bardziej efektywne. Ponadto automatyczny podajnik dokumentów (RADF) o dużej pojemności ułatwia przetwarzanie dużej ilości dokumentów jednocześnie.

Wyposażony w 9-calowy kolorowy panel dotykowy, Bizhub 4750i zapewnia intuicyjną i prostą obsługę. Użytkownicy mogą łatwo dostosować ustawienia i dostęp do funkcji, co przyspiesza realizację zadań. Interaktywny interfejs pozwala na podgląd dokumentów przed drukiem, a także umożliwia skanowanie do różnych formatów plików, w tym PDF, JPEG i TIFF.

Ekologiczne rozwiązanie

Bizhub 4750i dba również o środowisko. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak tryb oszczędzania energii, dwustronny druk czy automatyczne wyłączanie, minimalizuje zużycie energii i wpływ na środowisko. Dodatkowo zastosowane technologie przetwarzania obrazu pozwalają na redukcję ilości wydruków do minimum, co wpływa korzystnie na ekologię.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl