Konica Minolta bizhub 4752Kopiarki nowe czarno-białe

  • Prędkość A4: 47 str./min w czerni i bieli
  • Automatyczny druk dwustronny
  • Formaty papieru: A6-A4 i rozmiary niestandardowe
  • Standardowy podajnik papieru: 550 arkuszy 80 g/m²
  • Znana i intuicyjna obsługa za pomocą 7-calowego kolorowego panelu dotykowego podobnego do tego, który można znaleźć w urządzeniach Konica Minolta A3
  • Podajnik dokumentów do skanowania dwustronnego skanuje obie strony oryginału naraz

Poznaj kserokopiarkę, która z całą pewnością podwyższy standard pracy danego biura lub innej instytucji. Konica Minolta Bizhub 4752 to urządzenie, które pozwala przede wszystkim na szybkie wykonywanie pracy – kopiuje aż 47 stron w czerni i bieli w ciągu ledwie jeden minuty. Masz całe naręcze dokumentów to skserowania? Nie ma żadnego problemu – z naszym wysokiej klasy sprzętem, nie zajmie Ci to długo. Wybór proponowanego przez nas urządzenia pozwoli przede wszystkim na oszczędność czasu, a ten w prowadzeniu biznesu jest przecież niezwykle ważny.

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 pozwala także na łączenie z komputerem lub drukowanie dokumentów z nośników danych, jak na przykład pen-drive lub dysk przenośny. Możliwe jest także przesyłanie plików do urządzenia za pomocą internetu. Drukarka wyposażona jest w specjalnego rodzaju wirtualną skrzynkę, której obsługa następuje na przykład poprzez przeglądarkę na służbowym komputerze. Postaw na komfort w biurze – nasza kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 to sprzęt łatwy w obsłudze.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl