Kopiarki używane czarno-białe

Oferowane w tej kategorii urządzenia są świetnym rozwiązaniem do każdego przedsiębiorstwa. Używane drukarki to rozwiązanie rozsądne, pozwalające zmniejszyć wydatki w firmie.


Produkty mają dobre parametry i szereg przydatnych funkcji, takich jak np. wykonywanie dwustronnych kopii. Cechuje je także wysoka rozdzielczość i produkowanie czarno-białych kopii w błyskawicznym czasie. Są również bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu.


Posiadamy w naszym asortymencie zarówno modele mniejsze, które nie zabiorą dużo cennego, biurowego miejsca, jak i większe, posiadające więcej funkcji i nieco lepszą wydajność. Udostępniamy wielofunkcyjne urządzenia biurowe firmy Canon – mogą one zarówno drukować, jak i kserować oraz skanować dokumenty.


Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia parametrów urządzeń i skontaktowania się z naszą firmą – zapraszamy do naszego punktu w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na pytania i doradzimy zakup spełniającego wymagania sprzętu.

Wykonanie www.domena.pl