Kopiarki używane czarno-białe

Oferowane w tej kategorii urządzenia są świetnym rozwiązaniem do każdego przedsiębiorstwa. Używane drukarki to rozwiązanie rozsądne, pozwalające zmniejszyć wydatki w firmie.


Produkty mają dobre parametry i szereg przydatnych funkcji, takich jak np. wykonywanie dwustronnych kopii. Cechuje je także wysoka rozdzielczość i produkowanie czarno-białych kopii w błyskawicznym czasie. Są również bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu.


Posiadamy w naszym asortymencie zarówno modele mniejsze, które nie zabiorą dużo cennego, biurowego miejsca, jak i większe, posiadające więcej funkcji i nieco lepszą wydajność. Udostępniamy wielofunkcyjne urządzenia biurowe firmy Canon – mogą one zarówno drukować, jak i kserować oraz skanować dokumenty.


Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia parametrów urządzeń i skontaktowania się z naszą firmą – zapraszamy do naszego punktu w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na pytania i doradzimy zakup spełniającego wymagania sprzętu.

Kopiarka Canon i-SENSYS MF6140dn

Szybkość drukowania: Maks. 33 str./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczne drukowanie laserowe Jakość drukowania: Maks. 1200 x 600 dpi z funkcją automatycznej korekty obrazu Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej kopii: 6 sekund Drukowanie dwustronne: Automatyczne Języki obsługi drukarki: UFRII-LT, PCL5e, PCL6 Czcionki: 45 skalowalnych czcionek (PCL i PostScript) Marginesy wydruku: 5 mm — górny, dolny, lewy i prawy (koperta: 10 mm — górny, dolny, lewy i prawy) Tryb oszczędzania toneru: Tak Drukowanie z nośnika pamięci: Obsługiwane nośniki pamięci Pamięć USB Obsługiwane typy plików: JPEG, TIFF   Skorzystaj ze sklepu APS MultiPRINT s.c. gdzie dostarczamy najnowszych rozwiązań technologicznych, które usprawnią prace Twojego biznesu. Posiadamy szeroki zakres drukarek, pośród których znaleźć możesz między innymi Canon i-SENSYS MF6140dn, który cechuje się przede wszystkim niezwykłą szybkością drukowania. Jak możesz zobaczyć w opisie, urządzenie wydaje aż 33 strony na minutę. Możesz być więc pewny, że dzięki niej zaoszczędzisz naprawdę bardzo dużo czasu podczas drukowania takich dokumentów, jak wielostronicowe umowy czy faktury. Przekonaj się o wysokiej jakości wydawanego przez urządzenie Canon i-SENSYS MF6140dn obrazu w rozdzielczości maksymalnej 1200x600 dpi. Dodatkowo oferowany przez nas sprzęt posiada funkcję automatycznej korekty obrazu. Poza czasem, zaoszczędzisz wiele stron, dzięki możliwości automatycznego druku dwustronnego, co również pomaga w wygodzie czytania dokumentacji. Ponadto urządzenie obsługuje takie formaty plików jak JPEG i TIFF. Decydując się na zakup naszego sprzętu inwestujesz przede wszystkim w solidność i wysoką jakość wykonania.

Wykonanie www.domena.pl