Kopiarki nowe kolorowe

Jeśli szukasz nowoczesnych, niezawodnych maszyn, które pomogą szybko wydrukować setki stron w ciągu dnia, to trafiłeś idealnie – oferowane w tej kategorii nowe kopiarki, pozwolą na wysokiej jakości wydruki w wielu rozmaitych kolorach.


Polecane urządzenia biurowe pochodzą od znanych, renomowanych producentów, takich jak m.in. Konica Minolta oraz Develop. Kserokopiarki mają dużo funkcji, w tym m.in. wiele trybów skanowania czy dodatkowe porty USB, ułatwiające pracę. Ponadto, mogą obsługiwać szeroki zakres gramatury papieru oraz mają pojemne kasety na kartki. Produkty nie tylko wydrukują i skserują wiele dokumentów, ale też mogą je wysłać faxem.


Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie – zapewnij swojej firmie nowoczesne urządzenia, które przyspieszą wszelkie prace, co może przełożyć się na lepszą wydajność.

Konica Minolta C250i

Chyba żadna firma nie jest dziś w stanie normalnie pracować bez niezbędnego sprzętu biurowego. Z myślą o najbardziej wymagających klientach i firmach, proponujemy niezwykle wydajne urządzenie Konica Minolta C250i. Ten niepozorny sprzęt to w rzeczywistości wielka machina z wieloma funkcjami, ułatwiającymi pracę.   Został on również wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak chociażby: stała łączność z komputerem czy innymi urządzeniami przenośnymi za pomocą sieci wi-fi, pełne bezpieczeństwo przesyłanych danych dzięki ich szyfrowaniu czy nadpisywaniu twardego dysku, możliwość obsługiwania za pomocą smartfona czy tableta, i wiele innych. Ale to nie wszystko! W naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano również kilka możliwości wykańczania dokumentów. Są to: zszywanie, dziurkowanie, składanie na pół, składanie do postaci listowej, drukowanie banerów i wiele innych!   Wiemy, że w wielu firmach niezwykle ważna jest szybkość wykonywania poszczególnych prac. Dlatego też w naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano technologie pozwalające na kopiowanie nawet 25 kopii bądź druku na minutę, w przypadku dokumentów w formacie A4. W przypadku skanowania wartość ta wzrasta nawet do 80 skanów na minutę! Oferowany przez nasza firmę sprzęt najlepiej sprawdzi się w dużych firmach, gdzie niezbędne są mocne urządzenia, zdolne znieść nawet największe obciążenie podczas dnia pracy.   Pozwól, aby Twoje biuro było prawdziwie nowoczesne. Kopiarka, którą znajdziesz w naszej ofercie to nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, ale również dostosowany do nowoczesnego wnętrza design. Model Develop INEO+ 250i pozwala przede wszystkim na nieprzerwaną łączność z komputerami bądź innymi urządzeniami przenośnymi, które posiadają możliwość korzystania z systemu wi-fi. Umożliwia to jednocześnie pełną cyfryzację przedsiębiorstwa, w którym sprzęt będzie wykorzystywany. Dodatkowo, dbając o zasady bezpieczeństwa IT, system kopiarki został dostosowany tak, aby odpowiednio szyfrować dane powielanych dokumentów. Wykorzystaj kopiarkę Develop INEO+ 250i w swoim biurze i ciesz się prawdziwą, komfortową nowoczesnością. Z całą pewnością zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy docenicie pracą na szybkim sprzęcie, które powiela aż 25 dokumentów na minutę, a na dodatek wykonuje aż 80 skanów w takim samym czasie! Zainwestuj w produkt, który pozwala na wygodną oraz niezwykle sprawną pracę w Twoim przedsiębiorstwie.

Konica Minolta C300i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 30 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3 Do 15 kopii na minutę Prędkość skanowania Do 100/100 obrazów/min. w trybie jednostronnym  Do 200/200 obrazów/min. w trybie dwustronnym Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi Format oryginału (podajnik oryginałów) A5 - A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6 - SRA3 Prowadząc swoje biuro warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Zdecydowanie Twoje przedsiębiorstwo powinno posiadać drukarkę Konica Minolta Bizhub C300i! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jej wysokiej jakości parametry techniczne, takie jak na przykład szybkość druku lub możliwość kopiowania i druku na różnych formatach papieru – A6-SRA3 oraz niestandardowych. Konica Minolta Bizhub C300i cechuje się również intuicyjną obsługą, dzięki czemu z całą pewnością każdy pracownik Twojej firmy sobie z nią poradzi. Wybierz profesjonalną drukarkę do biura Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej klasy parametrami technicznymi oferowanej w naszym sklepie internetowym drukarki Konica Minolta Bizhub 300i. Do jej zalet należy przede wszystkim możliwość druku aż 30 stron na minutę i to zarówno w kolorze, jak i czerni i bieli. Dodatkowo, jak już wyżej wspomniano, istnieje możliwość obsługiwania niestandardowych formatów papierów. Co więcej, dzięki temu urządzeniu można drukować duże banery do długości 1,2 metra. Zapraszamy do zakupu!

Konica Minolta C360i

Prędkość kopiowania / druku A4 Do 36 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3 Do 18 kopii na minutę Prędkość skanowania Do 100/100 obrazów/min. w trybie jednostronnym  Do 200/200 obrazów/min. w trybie dwustronnym Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi Format oryginału (podajnik oryginałów) A5 - A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6 - SRA3   Postaw na nowoczesne sprzęty, które doskonale znajdą swoje miejsce w Twoim biurze. Konica Minolta Bizhub C360i to technologicznie zaawansowana drukarka, dzięki której możliwe jest drukowanie aż 36 stron w ciągu ledwie jednej minuty! Dzięki temu podczas kopiowania lub tworzenia umów dla klientów, bądź jeszcze innej ważnej dokumentacji, oszczędzasz dużo czasu. Atutem tego rozwiązania jest to, że strony drukują się tak samo szybko bez względu na to czy grafiki i tekst są w kolorze czy czerni i bieli. Innowacja już teraz w Twoim biurze Drukarka Konica Minolta Bizhub C360i to nie tylko szybkość druku, ale przede wszystkim mniejsze zużycie energii. Jeśli cenisz sobie więc odpowiedzialne podejście do kwestii ochrony środowiska koniecznie wybierz nowoczesną technologię, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym. Postaw na urządzenie, które jest łatwe w obsłudze z czym z całą pewnością poradzi sobie każdy Twój pracownik. Dodatkowo wyposażone jest w specjalistyczne cyfrowe zabezpieczenia, które chronią Twoje dane przed ich przypadkową utratą.

Konica Minolta Bizhub C368

Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu biurowego do swojej firmy, który będzie wyróżniał się wydajnością i wysoką estetyką, świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie Konica Minolta Bizhub C368. To urządzenie wielofunkcyjne wykorzystuje nowoczesny toner polimeryzowany, co pozwala na niezwykłą precyzję kopiowania. Nowoczesne i zaawansowane technicznie podzespoły, wykorzystane w kopiarce zapewniają szybką i bezproblemową pracę – ich prędkość kopiowania to nawet 36 kopii na minutę przy formacie A4. Niewątpliwym atutem jest również możliwość pracy na papierze o różnej wielkości – od formatu A5 do A3. Duża pojemność szuflady na papier (1150 arkuszy o gramaturze od 52 do 300 g/m2) sprawia, że praca na naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta Bizhub C368 jest niezwykle komfortowa i nie wymaga ciągłego dokładania papieru. Jeśli masz jakiekolwiek pytania do proponowanego przez nasz sklep internetowy sprzętu, skontaktuj się z nami – chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy odpowiednie urządzenie.   Proces kopiowania: Elektrostatyczne kopiowanie laserowe, tandemowe, pośrednie Toner: Toner polimeryzowany Simitri HD Prędkość kopiowania / druku A4 Do 36 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 18 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A5 - A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6 - SRA3  

Konica Minolta Bizhub C258

  W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można szeroki wybór sprzętu komputerowego, który idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku nowo powstałych działalności gospodarczych, jak i świetnie prosperujących firm czy korporacji. Jedną z naszych propozycji jest urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub C258. Jest to zaawansowany technologicznie i nowoczesny sprzęt o wysokiej wydajności i prędkości druku bądź kopiowania (nawet do 25 stron na minutę). Wysoka rozdzielczość kopiowania (600x600 dpi) pozwala na uzyskanie idealnego odwzorowania oryginalnych kształtów liter czy grafik. Wpływa na to również zastosowany w urządzeniu toner, umożliwiający pracę nad dokumentami czarno-białymi oraz kolorowymi. Aby zapewnić kompleksowość oferty naszej firmy, zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie montażu oraz obsługi naszego urządzenia Konica Minolta Bizhub C258. Jesteśmy przekonani, że proponowany przez nas sprzęt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najchętniej model ten wybierają właściciele niewielkich czy średnich firm.   Proces kopiowania:  Elektrostatyczne kopiowanie laserowe, tandemowe, pośrednie Prędkość druku / kopiowania A4 w czerni i w kolorze: do 25 str./min. Rozdzielczość kopiowania (dpi): 600 x 600 dpi Rozmiar papieru:  A6 - SRA3 Podajniki papieru:  2 x 500 arkuszy + 100 arkuszy z podajnika bocznego Gramatura papieru (g/m²):  52-300 g/m2 Automatyczny druk dwustronny:  A5-SRA3; 52-256 g/m2

Wykonanie www.domena.pl