Konica Minolta Bizhub C650iKopiarki nowe kolorowe

Wybierając urządzenie wielofunkcyjne do biura, warto zwrócić uwagę na to, aby posiadało ono zaawansowane rozwiązania technologicznie, a jednocześnie było proste i intuicyjne w obsłudze. Można zadać sobie pytanie, czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Odpowiadamy – jak najbardziej! Konica Minolta Bizhub C650i to nowoczesne urządzenie, które z pewnością doskonale sprawdzi się w biurach czy to rachunkowych, czy to architektonicznych niezależnie od ich wielkości. To wydajny sprzęt, dzięki któremu będziesz w stanie w jedną minutę wydrukować nawet 65 czarno-białych stron!


To, o czym również warto wspomnieć to fakt, że Konica Minolta Bizhub C650i została stworzona w taki sposób, aby mimo zaawansowanych rozwiązań, zużywać jak najmniej prądu. Dzięki czemu zaoszczędzisz na wydatkach!

 

To urządzenie wielofunkcyjne posiada wygodny i duży panel dotykowy, za pomocą którego bez większych problemów możesz wybrać jedną z kilku opcji drukowania, kserowania czy też wysyłania lub odbierania faksów. Warto również wspomnieć o tym, że ten model posiada również opcję wszechstronnej obróbki końcowej dokumentów. Poradzi sobie ze zszywaniem stron, składaniem listów czy też broszur, a także ich dziurkowanie.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl