Konica Minolta Bizhub C750iKopiarki nowe kolorowe

Jeśli wydajność jest tym, co jest niezbędne w biurze, to idealnie sprawdzi się w tym zadaniu urządzenie Konica Minolta Bizhub C750i. Obsługuje ono formaty papieru od A6, aż do A3. Co więcej, dzięki zastosowanym technologiom istnieje możliwość wydruku baneru reklamowego o długości nawet do 1,2 m. To doskonałe rozwiązanie dla działu zajmującego się marketingiem i wszelkiego rodzaju reklamami. Wysoka jakość kolorowego czy też czarno-białego wydruku z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

 

Ogromną zaletą urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta Bizhub C750i jest fakt, że w trakcie kopiowania usuwane są automatycznie puste strony. Oczywiście posiada ono również możliwość druku awersu i rewersu na tej samej stronie, co jest wymagane przez wiele urzędów czy innych instytucji.

 

Warto także zwrócić uwagę na to, że w tym urządzeniu zastosowano rozwiązania mające na celu oszczędzanie tonera. Dzieje się to dzięki ograniczeniu zużycia, przez co można korzystać z jednego wkładu przez dłuższy czas niż dzieje się to normalnie.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl