Canon MF455dwKopiarki nowe czarno-białe

Szybkość drukowania:
Jednostronnie: do 38 str./min (A4)
Dwustronnie: 31,9 obr./min (A4)

Metoda drukowania:
Monochromatyczny druk laserowy

Rozdzielczość drukowania:
1200 x 1200 dpi

Czas wydruku pierwszej strony:
Około 5,5 s lub mniej

Drukowanie dwustronne:
Automatyczne

Faks

Skaner:
Kolorowy
Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi
Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów

Podajnik papieru:
Kaseta o pojemności 250 arkuszy

 

Chcesz zwiększyć wydajność w swojej firmie w łatwy i oszczędny sposób? Postaw na jedno urządzenie, dzięki któremu przyspieszysz wykonywanie codziennych obowiązków - laserową drukarkę monochromatyczną Canon i-SENSYS MF455dw dostępną w ofercie naszego sklepu! To sprzęt umożliwiający wygodne i szybkie przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów czarno-białych, w kolorze i nie tylko. W osiągnięciu efektu bardziej elastycznego stylu pracy w Twoim biurze pomogą również pozostałe funkcje urządzenia takie jak dostęp do usługi przechowywania danych w chmurze, system zabezpieczeń oraz wiele innych. Poznaj je i przekonaj się, dlaczego laserowa drukarka monochromatyczna Canon i-SENSYS MF455dw to maszyna skrojona na miarę Twojej działalności!

Szybko i skutecznie – drukuj, skanuj i kopiuj dokumenty w mgnieniu oka za pomocą urządzenia Canon MF455dw!

Czas to pieniądz - szczególnie dla właścicieli przedsiębiorstw. Oszczędź go wybierając funkcjonalne urządzenie marki Canon - drukarkę laserową i-SENSYS MF455dw! Sprzęt pomoże Ci przygotowywać różnego rodzaju dokumenty w trybie monochromatycznym lub kolorowym w niezwykle krótkim czasie – do 38 stron na minutę - a także z zachowaniem dużej wydajności. Jeden zasobnik tonera umożliwi Ci wypełnienie aż 10 tysięcy stron podczas jedno- i dwustronnego drukowania, skanowania czy kopiowania!

Zadbaj o bezpieczeństwo danych i urządzeń z drukarką Canon i-SENSYS MF455dw!

Zależy Ci, aby dane firmowe, pracownicze czy urządzenia w Twoim biurze były stale chronione? Z urządzeniem Canon i-SENSYS MF455dw to możliwe - wszystko ze względu na starannie opracowany system zabezpieczeń wyposażony w takie funkcje, jak:
- kod PIN zapobiegający automatycznej pracy sprzętu,
- weryfikacja systemu podczas uruchamiania urządzenia,
- sieć wykrywająca złośliwe oprogramowanie i ostrzegająca przed atakami hakerów.

Drukuj z dowolnego miejsca i urządzenia w biurze!

Laserowe urządzenie monochromatyczne dostępne w ofercie naszego sklepu daje również ogromną swobodę podczas codziennej pracy. Dzięki opcji drukowania ze smartfona czy tabletu za pomocą aplikacji Canon, model i-SENSYS MF455dw umożliwia pracę z dowolnego miejsca w biurze. Ponadto laserowe urządzenie monochromatyczne zostało wyposażone we wbudowaną łączność z aplikacjami w chmurze – OneDrive, Google Drive i Dropbox.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl