Konica Minolta bizhub 225iKopiarki nowe czarno-białe

Praca w biurze wiąże się z przygotowywaniem dużej ilości dokumentów. Bez względu na to, jak bardzo będziemy starali się tego uniknąć i przenieść dane do komputera, profesjonalny sprzęt do drukowania i kopiowania to niezbędne wyposażenie dla każdej działalności. Dzięki odpowiednio dobranemu urządzeniu zyskujesz nie tylko na czasie, ale również oszczędzasz pieniądze przeznaczone na przygotowywanie egzemplarzy umów, rachunków czy zestawień. Taką maszyną jest produkt marki KONICA MINOLTA - urządzenie bizhub 225i. Postaw na szybką i efektywną pracę w swojej placówce z niezawodnym sprzętem!

Funkcjonalność w Twoim biurze!

Kopiarka KONICA MINOLTA bizhub 225i to funkcjonalne urządzenie do drukowania, skanowania oraz wykonywania czarno-białych duplikatów zarówno w klasycznym formacie A4, jak i bardziej niestandardowych rozmiarach papieru – A5 lub A3. Jeżeli szukasz sprzętu, który nie będzie musiał być przez ciebie stale uzupełniany, a zapewni Ci nieustanną pracę przez długi czas, postaw na maszynę dostępną w ofercie naszego sklepu! Urządzenie ksero charakteryzuje się bardzo dużą pojemnością w podajnikach, dzięki czemu przerwy w wydruku dokumentów odejdą w zapomnienie!

Twórz kopie i drukuj dokumenty w zawrotnym tempie!

Poszukujesz szybko pracującego urządzenia, za pomocą którego wykonasz swoje obowiązki? Postaw na innowacyjny sprzęt producenta KINOCA MINOLTA! Bizhub 225i osiąga prędkość druku do nawet 22 stron na minutę! Dzięki zwiększonej mocy nie będziesz musiał czekać w nieskończoność aż umowa, dokumenty księgowe czy tabele finansowe będą gotowe do oddania Twojemu przełożonemu.

Udogodnienia dla codziennej pracy

KONICA MINOLTA bizhub 225i to urządzenie do zadań specjalnych, które wykona za Ciebie najważniejsze obowiązki. Do jego głównych funkcjonalności należą kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie – najbardziej potrzebne opcje w biurze. Wybierając kopiarkę KONICA MINOLTA bizhub 225i stawiasz również na inne udogodnienia, które sprawią, że codzienna praca nie będzie monotonna. Rozwiązania zastosowane w sprzęcie to m.in.:

  • możliwość zdalnego i mobilnego drukowania oraz zarządzania urządzeniem z poziomu komputera,
  • opcja stałego dostępu do plików w chmurze,
  • dwustronny podajnik przyspieszający druk,
  • możliwość wykonywania dwustronnych duplikatów.

Prędkość kopiowania / druku A4
Do 22 kopii na minutę
Prędkość kopiowania / druku A3 
Do 8 kopii na minutę
Rozdzielczość kopiowania / skanowania
600 x 600
Format oryginału (podajnik oryginałów)
A5-A3
Gramatura papieru
64-157 g/m²
Pojemność papieru w standardzie
350 arkuszy
Rozmiar papieru
A5-A3

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl