Konica Minolta bizhub 650iKopiarki nowe czarno-białe

Prędkość kopiowania / druku A4
Do 65 kopii na minutę
Prędkość kopiowania / druku A3 
Do 32 kopii na minutę
Rozdzielczość kopiowania / skanowania
600 x 600
Format oryginału (podajnik oryginałów)
A6-A3
Gramatura papieru
52-300 g/m²
Pojemność papieru w standardzie
1150 arkuszy
Rozmiar papieru
A6-SRA3

 

Wyobraź sobie, że szef prosi Cię o pilne wydrukowanie dokumentów. Biegniesz do urządzenia, napełniasz je papierem i czekasz w nieskończoność aż drukarka przygotuje plik dokumentów. Szef denerwuje się, że jeszcze nie ma ich na biurku, a Ty stresujesz się stojąc nad sprzętem i modląc się, aby działał szybciej. Zapewne nie raz spotkał Cię podobny scenariusz, ale co, jeżeli powiemy Ci, że takich sytuacji można uniknąć? To możliwe z czarno-białą kopiarką KONICA MINOLTA! Model Bizhub 650i to urządzenie, które gwarantuje szybki czas przygotowania wydruków - aż 65 stron A4 w zaledwie minutę! Ponadto możesz obsługiwać je bez konieczności przerywania własnych obowiązków korzystając z urządzenia przenośnego. Poznaj pozostałe funkcje tego sprzętu, które wpływają na płynność pracy oraz dowiedz się dlaczego warto posiadać go w przestrzeni biurowej!

Najważniejsze funkcje kopiarki KONICA MINOLTA Bizhub 650i

Co zyskujesz inwestując w czarno-białą kopiarkę KONICA MINOLTA Bizhub 650i? Przede wszystkim wygodę, szybkość i bezpieczeństwo podczas codziennej pracy. Drukarka z serii i-Series posiada wiele funkcji, które przydadzą się w niejednej placówce firmowej. Należą do nich:

  • możliwość drukowania, skanowania i tworzenia czarno-białych kopii w formacie A4 i A3, a także na papierze bannerowym o długości do 1,2 m,
  • dostęp do skrzynki online, na której można przechowywać często drukowane
  • dokumenty,
  • nawigacja za pomocą panelu dotykowego o przekątnej 10,1 cala,
  • możliwość sterowania za pomocą urządzeń mobilnych,
  • różnorodne opcje obróbki dokumentów - składanie na broszury czy zszywanie.

Bezpieczeństwo danych w Twojej firmie

Bezpieczeństwo danych w przedsiębiorstwie jest kwestią priorytetową - zadbaj o to, aby ważne informacje nie dostały się w niepowołane ręce dzięki urządzeniu KONICA MINOLTA Bizhub 650i! Drukarka czarno-biała została wyposażona w podwójne uwierzytelnianie oraz szyfrowanie danych przechowywanych na dysku twardym, a także zaawansowaną technologię antywirusową chroniącą Ciebie i Twoich pracowników!

Drukuj i oszczędzaj z urządzeniem KONICA MINOLTA Bizhub 650i!

Z naszym urządzeniem oszczędzanie staje się łatwiejsze! Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i ekologicznej technologii możesz ograniczyć zużycie energii i zmniejszyć wydatki w firmie, a tym samym zadbać o dobro naszego środowiska!

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl