Canon MF443dwPromocje

Szybkość drukowania:
Jednostronnie: do 38 str./min (A4)
Dwustronnie: 31,9 obr./min (A4)

Metoda drukowania:
Monochromatyczny druk laserowy

Rozdzielczość drukowania:
600 x 600 dpi

Czas wydruku pierwszej strony:
Około 5,5 s lub mniej

Drukowanie dwustronne:
Automatyczne

Skaner:
Kolorowy
Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi
Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów

Podajnik papieru:
Kaseta o pojemności 250 arkuszy

 

Wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziesz w tej kategorii doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy urzędzie. Canon 443 DW to sprzęt, dzięki któremu możliwe jest drukowanie różnego rodzaju dokumentów, kserowanie ich, a także wysyłanie faxów. Obsługa urządzenia odbywa się poprzez intuicyjny panel dotykowy. Dzięki niemu sterowanie jest niezwykle bezproblemowe, nawet dla nowych pracowników Twojej firmy.

Atutem urządzenia wielofunkcyjnego Canon 443 DW jest to, że bardzo szybko drukuje dokumenty. Prędkość wydawania kolejnych stron wynosi aż 38 na minutę! Przygotowanie umów nie będzie zajmowało już tak dużo czasu, co wpłynie na wydajność Twojej pracy, a być może też zadowolenie Twoich klientów.

Wszelkie dokumenty drukowane są w brawach czerni i bieli – to sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon 443 DW znajdzie zastosowanie w urzędach oraz innych instytucjach, na przykład państwowych. Z powodzeniem także można je zakupić do biura czy do lokalu oferującego usługi drukarskie. Sprzęt ten oferuje wysoką rozdzielczość druku.
 

Wykonanie www.domena.pl