Konica Minolta Bizhub C368Promocje

Proces kopiowania: Elektrostatyczne kopiowanie laserowe, tandemowe, pośrednie
Toner: Toner polimeryzowany Simitri HD
Prędkość kopiowania / druku A4: Do 36 kopii na minutę
Prędkość kopiowania / druku A3: Do 18 kopii na minutę
"Czas oczekiwania na uzyskanie pierwszej kopii/wydruku (A4)": Druk kolorowy 5,6 s / czarno-biały 7,3 s
Czas przygotowania do pracy: Około 20 s
Rozdzielczość kopii: 600 x 600 dpi
Półtony: 256 odcieni
Liczba kopii: 1–9999
Format dokumentów oryginalnych: A5–A3
Powiększanie: 25-400% w odstępach co 0,1%, automatyczna zmiana rozmiarów
Funkcje kopiowania:
Wstawianie rozdziałów; okładek i stron; kopia próbna (drukowana i ekranowa); druk próbny do regulacji; funkcje grafiki cyfrowej; pamięć ustawień zadań; tryb plakatu; powtarzanie obrazu; nakładanie (opcjonalne); pieczętowanie; ochrona kopii

Podobne produkty

Konica Minolta bizhub C250i

Chyba żadna firma nie jest dziś w stanie normalnie pracować bez niezbędnego sprzętu biurowego. Z myślą o najbardziej wymagających klientach i firmach, proponujemy niezwykle wydajne urządzenie Konica Minolta C250i. Ten niepozorny sprzęt to w rzeczywistości wielka machina z wieloma funkcjami, ułatwiającymi pracę.   Został on również wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak chociażby: pełne bezpieczeństwo przesyłanych danych dzięki ich szyfrowaniu czy nadpisywaniu twardego dysku, możliwość obsługiwania za pomocą smartfona czy tableta, i wiele innych. Ale to nie wszystko! W naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano również kilka możliwości wykańczania dokumentów. Są to: zszywanie, dziurkowanie, składanie na pół, składanie do postaci listowej, drukowanie banerów i wiele innych!   Wiemy, że w wielu firmach niezwykle ważna jest szybkość wykonywania poszczególnych prac. Dlatego też w naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano technologie pozwalające na kopiowanie nawet 25 kopii bądź druku na minutę, w przypadku dokumentów w formacie A4. W przypadku skanowania wartość ta wzrasta nawet do 80 skanów na minutę! Oferowany przez nasza firmę sprzęt najlepiej sprawdzi się w dużych firmach, gdzie niezbędne są mocne urządzenia, zdolne znieść nawet największe obciążenie podczas dnia pracy.   Pozwól, aby Twoje biuro było prawdziwie nowoczesne. Kopiarka, którą znajdziesz w naszej ofercie to nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, ale również dostosowany do nowoczesnego wnętrza design. Model Develop INEO+ 250i pozwala przede wszystkim na nieprzerwaną łączność z komputerami bądź innymi urządzeniami przenośnymi, które posiadają możliwość korzystania z systemu wi-fi. Umożliwia to jednocześnie pełną cyfryzację przedsiębiorstwa, w którym sprzęt będzie wykorzystywany. Dodatkowo, dbając o zasady bezpieczeństwa IT, system kopiarki został dostosowany tak, aby odpowiednio szyfrować dane powielanych dokumentów. Wykorzystaj kopiarkę Develop INEO+ 250i w swoim biurze i ciesz się prawdziwą, komfortową nowoczesnością. Z całą pewnością zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy docenicie pracą na szybkim sprzęcie, które powiela aż 25 dokumentów na minutę, a na dodatek wykonuje aż 80 skanów w takim samym czasie! Zainwestuj w produkt, który pozwala na wygodną oraz niezwykle sprawną pracę w Twoim przedsiębiorstwie.

Canon MF443dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 31,9 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziesz w tej kategorii doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy urzędzie. Canon 443 DW to sprzęt, dzięki któremu możliwe jest drukowanie różnego rodzaju dokumentów, kserowanie ich, a także wysyłanie faxów. Obsługa urządzenia odbywa się poprzez intuicyjny panel dotykowy. Dzięki niemu sterowanie jest niezwykle bezproblemowe, nawet dla nowych pracowników Twojej firmy. Atutem urządzenia wielofunkcyjnego Canon 443 DW jest to, że bardzo szybko drukuje dokumenty. Prędkość wydawania kolejnych stron wynosi aż 38 na minutę! Przygotowanie umów nie będzie zajmowało już tak dużo czasu, co wpłynie na wydajność Twojej pracy, a być może też zadowolenie Twoich klientów. Wszelkie dokumenty drukowane są w brawach czerni i bieli – to sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon 443 DW znajdzie zastosowanie w urzędach oraz innych instytucjach, na przykład państwowych. Z powodzeniem także można je zakupić do biura czy do lokalu oferującego usługi drukarskie. Sprzęt ten oferuje wysoką rozdzielczość druku.  

Wykonanie www.domena.pl