Konica Minolta bizhub C250iPromocje

Chyba żadna firma nie jest dziś w stanie normalnie pracować bez niezbędnego sprzętu biurowego. Z myślą o najbardziej wymagających klientach i firmach, proponujemy niezwykle wydajne urządzenie Konica Minolta C250i. Ten niepozorny sprzęt to w rzeczywistości wielka machina z wieloma funkcjami, ułatwiającymi pracę.

 

Został on również wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak chociażby:

  • pełne bezpieczeństwo przesyłanych danych dzięki ich szyfrowaniu czy nadpisywaniu twardego dysku,
  • możliwość obsługiwania za pomocą smartfona czy tableta,
  • i wiele innych.

Ale to nie wszystko! W naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano również kilka możliwości wykańczania dokumentów. Są to: zszywanie, dziurkowanie, składanie na pół, składanie do postaci listowej, drukowanie banerów i wiele innych!

 

Wiemy, że w wielu firmach niezwykle ważna jest szybkość wykonywania poszczególnych prac. Dlatego też w naszym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i zastosowano technologie pozwalające na kopiowanie nawet 25 kopii bądź druku na minutę, w przypadku dokumentów w formacie A4. W przypadku skanowania wartość ta wzrasta nawet do 80 skanów na minutę!

Oferowany przez nasza firmę sprzęt najlepiej sprawdzi się w dużych firmach, gdzie niezbędne są mocne urządzenia, zdolne znieść nawet największe obciążenie podczas dnia pracy.

 

Pozwól, aby Twoje biuro było prawdziwie nowoczesne. Kopiarka, którą znajdziesz w naszej ofercie to nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, ale również dostosowany do nowoczesnego wnętrza design. Model Develop INEO+ 250i pozwala przede wszystkim na nieprzerwaną łączność z komputerami bądź innymi urządzeniami przenośnymi, które posiadają możliwość korzystania z systemu wi-fi. Umożliwia to jednocześnie pełną cyfryzację przedsiębiorstwa, w którym sprzęt będzie wykorzystywany. Dodatkowo, dbając o zasady bezpieczeństwa IT, system kopiarki został dostosowany tak, aby odpowiednio szyfrować dane powielanych dokumentów.

Wykorzystaj kopiarkę Develop INEO+ 250i w swoim biurze i ciesz się prawdziwą, komfortową nowoczesnością. Z całą pewnością zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy docenicie pracą na szybkim sprzęcie, które powiela aż 25 dokumentów na minutę, a na dodatek wykonuje aż 80 skanów w takim samym czasie! Zainwestuj w produkt, który pozwala na wygodną oraz niezwykle sprawną pracę w Twoim przedsiębiorstwie.

Wykonanie www.domena.pl