Konica Minolta bizhub 257iKopiarki nowe kolorowe

Niewielkie przestrzenie biurowe również powinny być wyposażone w profesjonalny sprzęt, który pomoże w szybki i łatwy sposób przygotować różnego rodzaju dokumenty firmowe. W przypadku małych lokali warto jednak postawić na urządzenie wielofunkcyjne, które nie zajmie dużo miejsca, ale jednocześnie przyspieszy proces drukowania czy skanowania. Taką maszyną jest z pewnością model Konica Minolta bizhub C257i dostępny w ofercie naszego sklepu! Jest to w pełni nowa i sprawna kopiarka, która drukuje zarówno na kolorowo i czarno, ale poradzi sobie również z innymi pracami biurowymi takimi jak wysyłanie faksów czy wykonywanie skanów. Poznaj urządzenie marki Konica Minolta i zaopatrz się w nie w swoim miejscu pracy!

Nie marnuj energii i czasu na drukowanie! Postaw na model bizhub C257i!

Męczy Cię stanie przy drukarce i długotrwałe czekanie na gotowe dokumenty, skany czy kopie umów? Nie marnuj czasu i zainwestuj w nowoczesne urządzenie Konica Minolta C257i! Zaprezentowany sprzęt biurowy usprawni Twoją pracę dzięki opcji szybszego przygotowywania dokumentów w kolorze lub czerni i bieli jednocześnie wykorzystując jak najmniej energii. To rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu firmom, dla których ochrona środowiska jest największą wartością. Sprzęt posiada funkcję uśpienia w dowolnym czasie, skanowania w trybie ECO bez konieczności podgrzewania drukarki, a także licznik zużycia energii, dzięki któremu będziesz mógł rzetelnie monitorować wydatki w swojej firmie!

Poczuj różnice w użytkowaniu ze sprzętów biurowych z nowoczesnym interfejsem!

Kopiarka kolorowa Konica Minolta C257i to sprzęt, który nie tylko sprawnie pracuje, ale jest również niezwykle łatwy w obsłudze! Dzięki nowoczesnemu interfejsowi zastosowanemu na dotykowym wyświetlaczu urządzenia, problemy ze zrozumieniem licznych ustawień i sposobu działania sprzętu odejdą w zapomnienie!

Kolorowa kopiarka o wielkim formacie – nie ograniczaj się we własnej firmie!

W naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne kopiarki nowe kolorowe wyposażone w wiele przydatnych dla codziennej pracy funkcji. Model Konica Minolta C257i wyróżnia się na ich tle dzięki możliwości wydruku w różnorodnym formacie - również banerowym - umożliwiając Ci stworzenie dowolnych projektów marketingowych i firmowych bez ograniczeń!

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl