Konica Minolta bizhub C750iKopiarki nowe kolorowe

  • 75/70 str./min w czerni oraz w kolorze
  • Formaty papieru: A6-SRA3, formaty niestandardowe i druk na papierze bannerowym o długości maksymalnej 1,2 m
  • Pojemność standardowych podajników papieru: 500x A6-A3, 500x A5-SRA3,
    1500x A5-A4, 1000x A5-A4
  • Podajnik jednoprzebiegowy w standardzie o pojemności 300 arkuszy, obsługujący formaty A6-A3 z prędkością do 280 str./min

 

Ataki hakerskie coraz częściej zdarzają się nie tylko na telefony komórkowe i laptopy, ale również i na inne sprzęty podłączone do internetu. Dlatego też w urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta Bizhub 750i zamontowane zostały zaawansowane zabezpieczenia w postaci antywirusów chroniących przed wyciekiem czy też utratą danych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko ewentualnego włamania do sprzętu.

Ogromną zaletą proponowanego sprzętu jest prędkość druku. Ten model został wyposażony w systemy, za pomocą których można w minutę uzyskać 75 stron w formacie A4 lub 37 w A3. Dodatkowo to urządzenie wielofunkcyjne daje możliwość zastosowania niestandardowych wielkości papieru, także tego bannerowego do 1,2 metra długości. Dzięki temu można w swoim własnym biurze wydrukować prezentację czy też plakat reklamowy lub ważne ogłoszenia dla pracowników.

Konica Minolta Bizhub 750i została wyposażona w duży i intuicyjny ekran dotykowy, za pomocą którego bez problemu możesz włączyć skanowanie, drukowanie czy też kserowanie danego dokumentu w odpowiedniej liczbie kopii.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl