Konica Minolta bizhub C300iKopiarki nowe kolorowe

Prędkość kopiowania / druku A4
Do 30 kopii na minutę
Prędkość kopiowania / druku A3
Do 15 kopii na minutę
Prędkość skanowania
Do 100/100 obrazów/min. w trybie jednostronnym 
Do 200/200 obrazów/min. w trybie dwustronnym
Rozdzielczość drukowania
1200 x 1200 dpi
Format oryginału (podajnik oryginałów)
A5 - A3
Gramatura papieru
52-300 g/m²
Pojemność papieru w standardzie
1150 arkuszy
Rozmiar papieru
A6 - SRA3

Prowadząc swoje biuro warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Zdecydowanie Twoje przedsiębiorstwo powinno posiadać drukarkę Konica Minolta Bizhub C300i! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jej wysokiej jakości parametry techniczne, takie jak na przykład szybkość druku lub możliwość kopiowania i druku na różnych formatach papieru – A6-SRA3 oraz niestandardowych. Konica Minolta Bizhub C300i cechuje się również intuicyjną obsługą, dzięki czemu z całą pewnością każdy pracownik Twojej firmy sobie z nią poradzi.

Wybierz profesjonalną drukarkę do biura

Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej klasy parametrami technicznymi oferowanej w naszym sklepie internetowym drukarki Konica Minolta Bizhub 300i. Do jej zalet należy przede wszystkim możliwość druku aż 30 stron na minutę i to zarówno w kolorze, jak i czerni i bieli. Dodatkowo, jak już wyżej wspomniano, istnieje możliwość obsługiwania niestandardowych formatów papierów. Co więcej, dzięki temu urządzeniu można drukować duże banery do długości 1,2 metra. Zapraszamy do zakupu!

 

Do różnego rodzaju firm, obiektów użyteczności publicznej czy też punktów ksero niezwykle potrzebnym urządzeniem jest kserokopiarka. Pozwoli ona na szybki i bezproblemowy wydruk lub skan potrzebnych umów, grafik, plakatów oraz pism. Dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie kupno wysokiej jakości sprzętu, jakim jest Konica Minolta Bizhub 300i. Druk i skan w formacie zarówno A4, jak i A3 w kolorze, gramatura papieru nawet do 300 g/m² oraz żywotność tonera do 28 000 stron i czarno-białych, i w palecie barw CMYK to tylko niektóre cechy charakteryzujące ten model kserokopiarki.

Dzięki obecnej technologii urządzenia wielofunkcyjne to już nie tylko możliwość skanowania dokumentów oraz ich druk. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w Konice Minolcie Bizhub 300i pozwalają także na wykończenie pism, grafik czy też plakatów. Zszywanie, dziurkowanie, składanie do postaci listowej czy też tworzenie broszur to tylko niektóre funkcje, z których każdy użytkownik kserokopiarki może skorzystać. Z pewnością ułatwi, a także przyspieszy pracę wielu osób. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty i wybrać urządzenie wielofunkcyjne proponujące więcej niż inne podobne sprzęty!

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl