Konica Minolta bizhub C250iKopiarki nowe kolorowe

Sprawny sprzęt biurowy jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy, której zależy na szybkiej i wydajnej pracy. Dostosowując nasz asortyment do potrzeb klientów - zarówno indywidualnych, jak i biznesowych - wprowadziliśmy do oferty niezwykle wydajne i wielofunkcyjne urządzenie, jakim jest Konica Minolta C250i. Ten nowatorski sprzęt o eleganckim designie, to maszyna z ogromnym potencjałem i wieloma zaawansowanymi funkcjami, które znacznie ułatwiają pracę w biurze i nie tylko.

Szybka i wydajna praca

Jednym z najistotniejszych parametrów pracy w wielu firmach jest szybkość jej wykonywania. Dlatego też technologie zastosowane w prezentowanym urządzeniu wielofunkcyjnym Konica Minolta c250i pozwalają na wykonywanie:

 • do 25 kopii lub wydruków w formacie A4 w ciągu zaledwie jednej minuty
 • lub nawet do 80 skanów na minutę.

Dostępna w naszym asortymencie Konica Minolta c250i sprawdzi się tak samo w małych firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach, które wymagają wytrzymałych i wysoce wydajnych urządzeń - takich, które poradzą sobie nawet z dużym obciążeniem i natłokiem pracy do wykonania.

Konica Minolta C250i – nowoczesna technologia i wiele zalet

Urządzenie to potrafi znacznie więcej niż drukowanie i skanowanie dokumentów. Znajdująca się w naszej ofercie Konica Minolta c250i została wyposażona w specjalne funkcje, które pozwalają na profesjonalne wykończenie dokumentów, takie jak:

 • zszywanie,
 • składanie na pół,
 • składanie do postaci listowej,
 • dziurkowanie,
 • drukowanie banerów
 • i wiele innych.

Maszyna ta ma wiele dodatkowych funkcji, takich jak chociażby nowoczesna technologia umożliwiająca sterowanie maszyną za pomocą tabletów czy smartfonów, a także specjalny system szyfrujący i nadpisujący twardy dysk.

Zdecyduj się na nowoczesne i bezpieczne biuro z urządzeniem Konica Minolta c250i

Chcąc ochronić zapisane w urządzeniu dokumenty oraz znajdujące się na nich dane, w kopiarki te zostały wbudowane specjalnie opracowane systemy szyfrujące, które uniemożliwiają dostanie się do zapisanych plików bez znajomości odpowiednich zabezpieczeń i haseł. Dzięki temu transferowane dane są zabezpieczone przed kradzieżą z panelu urządzenia.

 

Dzięki Konica Minolta c250i Develop INEO+ 250i połączysz się z komputerem lub innymi urządzeniami za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Funkcja ta pozwala na zorganizowanie skutecznego systemu połączeń pomiędzy różnymi urządzeniami wykorzystywanymi do pracy w danym przedsiębiorstwie, co z kolei przekłada się na wyższą efektywność i szybkość pracy.

 

Chcesz odmienić swoją firmę, wyposażając ją w najlepszej jakości, nowoczesne urządzenia biurowe? Kopiarka, która znajduje się w naszej ofercie, gwarantuje nie tylko wielofunkcyjną, szybszą pracę, ale także nowoczesny i elegancki design, który komponuje się z biurami urządzonymi w różnym stylu.

 

Nasz sprzęt to gwarancja szybkiej i nieprzerwanej pracy, którą docenią zarówno właściciele firm, jak i ich pracownicy. Ciesz się zaawansowaną nowoczesnością i komfortem, jaki gwarantuje praca z kopiarką Konica Minolta c250i Develop INEO+ 250i. Wypróbuj to sprawdzone urządzenie, które zwiększy wydajność i skuteczność pracy w Twojej firmie!

Wiemy, że niektóre biura potrzebują specjalnych i solidnych urządzeń wspomagających pracę całego zespołu. Idąc z duchem technologii proponujemy wybór nowoczesnego rozwiązania, które ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków w małej i dużej firmie oraz usprawni proces przygotowywania ważnych dokumentów. Sprzęt Konica Minolta bizhub C250i to innowacja, którą warto zastosować w swojej placówce firmowej. To coś więcej niż drukarka – ergonomiczne i niezwykle produktywne urządzenie umożliwi Ci błyskawiczne wykonywanie kopii, skanów czy drukowanie papierów z dowolnego miejsca w biurze.

Konica Minolta bizhub C250i - urządzenie do drukowania i prac wykończeniowych

Oferowany przez nas sprzęt biurowy posiada wszystkie funkcje klasycznej drukarki, ale zintensyfikowane. Z naszym produktem możesz więcej, szybciej i lepiej – bez względu na to, jakie prace wykonasz z jego pomocą. Innowacją zastosowaną w Konica Minolta bizhub C250i jest możliwość korzystania z różnorodnych funkcji wykończeniowych. Posiadasz dokumenty, które chcesz połączyć w jeden plik lub broszurę? A może zależy Ci na wykonaniu większych projektów, np. w postaci banerów reklamowych? Maszyna dostępna w naszym asortymencie da Ci możliwość zrealizowania tych i wielu innych czynności, np.:

 • zszywania narożnego i dziurkowania arkuszy,
 • składania kartek w pół lub do formy listownej,
 • sortowanie i druk offsetowy.

Urządzenie biurowe z ulepszonymi funkcjami

Konica Minolta bizhub C250i została wyposażona w funkcje, które jeszcze bardziej wpłyną na codzienny komfort pracy wśród Twojego zespołu. Oprócz rozpoznawania tekstu, wykrywania czcionek czy kodów kreskowych, specjalistyczna drukarka posiada wgrane oprogramowanie antywirusowe, które sprawdza wszelkie dane przychodzące i wychodzące z urządzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja maszyna, jak i wszystkie podłączone do niej sprzęty - komputery, telefony, tablety - są w pełni bezpieczne.


Konica Minolta bizhub C250i to odpowiedź na potrzeby współczesnego pracownika i przedsiębiorcy. Przekonaj się jak łatwa może być Twoja praca, dzięki wprowadzeniu jednego kompleksowego i uniwersalnego systemu do przestrzeni swojego biura.

Podobne produkty

Wykonanie www.domena.pl