Konica Minolta Bizhub C3350Kopiarki używane kolorowe

APS Multiprint to dostawca wysokiej jakości urządzeń biurowych, pośród których znajdziesz między innymi nowoczesną kopiarkę Konica Minolta Bizhub C3350. Jest to sprzęt, który potrafi drukować aż 33 strony w ciągu jednej minuty oszczędzając tym samym czas Twoim pracownikom w biurze. Sprawdza się ona zarówno w placówkach banków, kancelariach adwokackich czy jeszcze innego rodzaju branżach usługowych. Istnieje możliwość robienia również wysokiej rozdzielczości kserokopii w kolorze, dzięki czemu urządzenie znajdzie swoje zastosowanie także w druku materiałów promocyjnych.

Kopiarka Konica Minolta Bizhub C3350 to rozwiązanie, na które powinieneś postawić w swoim przedsiębiorstwie. Zakupiony sprzęt doskonale poradzi sobie z zadaniami, które stawiane będą w Twoim biurze. W przypadku tego sprzętu możliwe jest obsługiwanie formatów papieru od A6, a kończąc z kolei na formacie A4. Dodatkowo podajnik papieru pomieści w sobie aż 550 arkuszy, dzięki czemu nie będzie konieczności, co chwilę ich uzupełniania.

Wydajność druku: 33 str./min. (kolor i czarno-białe)

Automatyczny druk dwustronny

Obsługiwane formaty papieru: A6-A4

Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi

Pojemność podajnika papieru: 550 arkuszy

Obsługiwana gramatura papieru: 60 - 210 g/m2

Podobne produkty

Konica Minolta Bizhub C224

  centrum obiegu dokumentów o wydajności 22 str./min w czerni i 22 str./min w kolorze. standardowy kontroler druku Emperon™ z obsługą PCL 6c, PostScript 3, PDF 1.7 i XPS. pojemność papieru 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika ręcznego. nośniki od A6 do SRA3, 1,2-metrowe banery, 52–300 g/m2. pamięć 2 GB, dysk twardy 250 GB i standardowy Gigabit Ethernet Dostarczane przez nas sklep urządzenia, doskonale sprawdzają się szczególnie w małych i średnich firmach, chociaż również mogą okazać się niezwykle przydatne w dużych przedsiębiorstwach. Drukarka Konica Minolta Bizhub C224 to sprzęt przeznaczony do pracy zarówno z klasycznymi, jak większymi arkuszami o formacie A3. Ponadto prędkość wydawania kolejnych stron dokumentów czy umów oscyluje w okolicy 22 strony na jedną minutę. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym, praca w Twojej firmie zdecydowanie bardzo przyśpieszy i ułatwi wykonywanie obowiązków Twoim pracownikom. Dlaczego warto postawić na drukarkę Konica Minolta Bizhub C224? Przede wszystkim jest to urządzenie, w którym są bardzo niskie szanse, że się zepsuje! Dzięki temu zaoszczędzisz wiele pieniędzy na wymianie sprzętu, bo ten posłuży Ci przez naprawdę bardzo długi czas. Dzięki rozwiązaniom technologicznym, które zostały zastosowane w sprzedawanych urządzeniach możliwe jest drukowanie nie tylko z poziomu komputera, ale również wewnętrznej pamięci urządzenia! Dlatego nie czekaj, wdróż w swoim przedsiębiorstwie innowacyjne rozwiązania dzięki APS Multiprint.

Wykonanie www.domena.pl