Leasing kserokopiarek

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach żadna firma nie będzie mogła odpowiednio funkcjonować bez najważniejszych urządzeń biurowych, umożliwiających tworzenie wielu dokumentów, ich kopiowanie czy skanowanie. Dlatego też warto zainwestować w niezawodny sprzęt, który będzie służył bezproblemowo przez długi czas.

Co jednak zrobić, kiedy działalność gospodarcza dopiero się rozkręca, i trzeba zastanawiać się nad każdym wydanym groszem? Czy trzeba w takich sytuacjach kupować tańszy i niepewny sprzęt? Nic bardziej mylnego!

W naszej firmie proponujemy niezwykle ekonomiczne, a jednocześnie sprawdzone rozwiązanie! Jest to leasing kserokopiarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych. Sprzęt ten pochodzi od znanych producentów i jest w pełni sprawny. Z pewnością zagwarantuje długie działanie bez najmniejszych problemów.

Szeroki wybór kserokopiarek w leasingu

Proponujemy bogactwo sprzętu, który sprawdzi się doskonale w Twoim biznesie. Leasing kserkopiarek, jak już wspomnieliśmy jest doskonały szczególnie dla młodych przedsiębiorstw. Z drugiej jednak strony, może to też być świetna forma finansowania dla większych firm, a nawet korporacji, generujących milionowe zyski. Zakup urządzenia za pomocą wspomnianej tutaj formy finansowana, pozwala rozłożyć koszt na dłuższy czas. Zamiast płacić jednorazowo wiele tysięcy za nowoczesny sprzęt, możesz spłacać go w dowolnym ustalonym tempie

Oczywiście w naszym asortymencie znajduje się wiele różnorodnych modeli, dzięki którym będziesz mógł dopasować sprzęt do własnych potrzeb i preferowanej wydajności. Oferujemy zarówno urządzenia mobilne, jak i stacjonarne

Jak działa u nas zakup kserokopiarki w leasingu?

Jest to przede wszystkim bardzo wygodna opcja dla każdego przedsiębiorcy. Klient może nie tylko korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia, ale też ma zapewniony jego serwis. Po określonym czasie, klient może do końca spłacić sprzęt, dzięki czemu przechodzi on w jego całkowite posiadanie (staje się jego właścicielem). Możliwe jest także, zdanie nam urządzenia, a następnie zakup kolejnego, również w leasingu. Poprzedni model podlega sprzedaży innym podmiotom z zaznaczeniem, że był już użytkowany

Procedura leasingu kserokopiarek zazwyczaj jest podobna i pozwala dobrać odpowiedni sprzęt, a także ustalić dogodne dla obu stron warunki. Po zgłoszeniu się klienta do naszej firmy poznajemy jego preferencje dotyczące poszukiwanej kserokopiarki. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę i przedstawiamy ją klientowi. Po akceptacji sporządzamy całą niezbędną dokumentację oraz ustalamy warunki leasingu. Następnie umawiamy się na podpisanie umowy, po czym przyjeżdżamy do klienta z wybranym sprzętem i instalujemy go danym miejscu.

Dlaczego warto wybrać oferowany przez nas leasing kserokopiarek?

Jest to przede wszystkim niezwykle ekonomiczne rozwiązanie! Oszczędzasz pieniądze, które musiałbyś wydać na nowy sprzęt. Natychmiast po podpisaniu umowy możesz korzystać z danych urządzeń, a spłata leasingu jest ustalana elastycznie, zgodnie z Twoimi możliwościami!

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące oferowanej przez nas usługi? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz w razie potrzeby doradzimy najlepszy dla Ciebie sprzęt!

Wykonanie www.domena.pl