Dzierżawa kopiarki, kserokopiarek - Warszawa

W naszej firmie znajdziesz wszystkie rozwiązania, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania praktycznie każdej firmy. Wiemy, że dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych małych czy dopiero powstających zakup profesjonalnego sprzętu może nie wchodzić w grę. Dlatego też proponujemy ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy oraz okolic!

Oferujemy dzierżawę kserokopiarek – nowoczesnych urządzeń

Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować wielkich kwot na nowe urządzenia, a otrzymasz nowoczesne i niezwykle wydajny sprzęt, który sprawdzi się w każdej sytuacji! Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz niewielkie kopiarki biurkowe do formatów A4 czy maszyny przeznaczone do średnich i dużych nakładów w formatach od A6 do SRA3.

Dzierżawa kserokopiarek - urządzenia od znanych producentów

Aby zapewnić najwyższą jakoś naszej usługi, oferujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt takich producentów, jak Konica Minolta. Większość z nich posiada w jednym funkcje wielu urządzeń – drukarek, kopiarek czy skanerów.

Proponowana przez nas dzierżawa kserokopiarek to nie wszystko – polecamy także krótkoterminowy wynajem, który idealnie sprawdzi się w przypadku okresowej potrzeby wykorzystywania danego sprzętu. Zazwyczaj dotyczy to konferencji, zjazdów, seminariów, szkoleń, kursów i wielu innych tego typu imprez.

W dzierżawę oddajemy kserokopiarki zarówno nowe, jak i używane. Spokojnie, wersje używane nadal doskonale się sprawdzają podczas pracy. Dodatkowo dostępne są w atrakcyjnej cenie, takiej która z całą pewnością nie obciąży tak bardzo zaplanowanego budżetu. Jeśli jednak zależy Ci na nieużywanych wcześniej urządzeniach, spokojnie, dzierżawa kserokopiarek również nie powinna tak bardzo odbić się na Twoim portfelu.

Jak wygląda dzierżawa kserokopiarek w naszej firmie?

 1. Zgłaszasz się do nas i przekazujesz nam swoje preferencje i wybierasz sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.
 2. Wspólnie ustalamy zakres usługi.
 3. Podpisujemy umowę.
 4. Dostarczamy wybrany sprzęt do firmy klienta.

Pomagamy w montażu lub ewentualnie szkoleniu pracowników z obsługi kserokopiarek.

Ciesz się niezawodnym sprzętem, płacąc jedynie wcześniej ustalony miesięczny czynsz, w którego skład wchodzi określona liczba kopii.

A co, jeśli limit zostanie przekroczony? Nie martw się, nie nakładamy żadnej kary – klient dopłaca po prostu za kolejne wykonane kopie.

Zdecyduj się na urządzenia od APS MultiPRINT s.c.

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też możesz być pewien, że będziesz w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług dzierżawy wysokiej jakości urządzeń. Na pewno nie zawiodą Cię one podczas używania i bez problemu poradzisz sobie z ich obsługą. Wszystko dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania. Drukuj tyle stron, ile tylko potrzebujesz – umowy czy innego rodzaju dokumenty. Nasze wysokiej klasy urządzenia to doskonały wybór dla wszelkiego rodzaju biur czy instytucji państwowych, takich jak urzędy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty.

 

 

 

Nowe kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C/Develop ineo+ 250i, 300i, 360i, 450i, 550i Używane kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C258, C308, C368, C458, C558

 

 • drukarka
 • kopiarka
 • skaner
 • formaty papieru: A6- SRA3
 • prędkość druku czarno-białego i kolorowego A4: od 25 do 55 kopii na minutę
 • umowa na 36 miesięcy


 • drukarka
 • kopiarka
 • skaner
 • formaty papieru: A6- SRA3
 • prędkość druku czarno-białego i kolorowego A4: od 25 do 55 kopii na minutę
 • umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem

 

Proponowana przez nas dzierżawa to nie wszystko – polecamy także krótkoterminowy wynajem, który idealnie sprawdzi się w przypadku okresowej potrzeby wykorzystywania danego sprzętu. Zazwyczaj dotyczy to konferencji, zjazdów, seminariów, szkoleń, kursów i wielu innych tego typu imprez.

 

Jak wygląda dzierżawa kserokopiarek w naszej firmie?

 

 1. Zgłaszasz się do nas i przekazujesz nam swoje preferencje i wybierasz sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie
 2. Wspólnie ustalamy zakres usługi
 3. Podpisujemy umowę
 4. Dostarczamy wybrany sprzęt do firmy klienta
 5. Pomagamy w montażu lub ewentualnie szkoleniu pracowników z obsługi sprzętu
 6. Cieszysz się niezawodnym sprzętem, płacąc jedynie wcześniej ustalony miesięczny czynsz, w którego skład wchodzi określona liczba kopii

 

A co, jeśli limit zostanie przekroczony? Nie martw się, nie nakładamy żadnej kary – klient dopłaca po prostu za kolejne wykonane kopie.

 

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też możesz być pewien, że będziesz w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

 

 

Andrzej: 505-171-666
Piotr: 609-532-030
Sławomir: 691-381-919
  biuro@apsmultiprint.pl

 

Konica Minolta Bizhub C224

Konica Minolta Bizhub C368

develop ineo 368

Zapytaj o naszą ofertę

Wykonanie www.domena.pl