Dzierżawa kopiarki, kserokopiarek - Warszawa

W naszej firmie znajdziesz wszystkie rozwiązania, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania praktycznie każdej firmy. Wiemy, że dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych małych czy dopiero powstających zakup profesjonalnego sprzętu może nie wchodzić w grę. Dlatego też proponujemy ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy oraz okolic!

Oferujemy dzierżawę kserokopiarek – nowoczesnych urządzeń

Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować wielkich kwot na nowe urządzenia, a otrzymasz nowoczesne i niezwykle wydajny sprzęt, który sprawdzi się w każdej sytuacji! Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz niewielkie kopiarki biurkowe do formatów A4 czy maszyny przeznaczone do średnich i dużych nakładów w formatach od A6 do SRA3.

Dzierżawa kserokopiarek - urządzenia od znanych producentów

Aby zapewnić najwyższą jakoś naszej usługi, oferujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt takich producentów, jak Konica Minolta. Większość z nich posiada w jednym funkcje wielu urządzeń – drukarek, kopiarek czy skanerów.

Proponowana przez nas dzierżawa kserokopiarek to nie wszystko – polecamy także krótkoterminowy wynajem, który idealnie sprawdzi się w przypadku okresowej potrzeby wykorzystywania danego sprzętu. Zazwyczaj dotyczy to konferencji, zjazdów, seminariów, szkoleń, kursów i wielu innych tego typu imprez.

W dzierżawę oddajemy kserokopiarki zarówno nowe, jak i używane. Spokojnie, wersje używane nadal doskonale się sprawdzają podczas pracy. Dodatkowo dostępne są w atrakcyjnej cenie, takiej która z całą pewnością nie obciąży tak bardzo zaplanowanego budżetu. Jeśli jednak zależy Ci na nieużywanych wcześniej urządzeniach, spokojnie, dzierżawa kserokopiarek również nie powinna tak bardzo odbić się na Twoim portfelu.

Jak wygląda dzierżawa kserokopiarek w naszej firmie?

 1. Zgłaszasz się do nas i przekazujesz nam swoje preferencje i wybierasz sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.
 2. Wspólnie ustalamy zakres usługi.
 3. Podpisujemy umowę.
 4. Dostarczamy wybrany sprzęt do firmy klienta.

Pomagamy w montażu lub ewentualnie szkoleniu pracowników z obsługi kserokopiarek.

Ciesz się niezawodnym sprzętem, płacąc jedynie wcześniej ustalony miesięczny czynsz, w którego skład wchodzi określona liczba kopii.

A co, jeśli limit zostanie przekroczony? Nie martw się, nie nakładamy żadnej kary – klient dopłaca po prostu za kolejne wykonane kopie.

Zdecyduj się na urządzenia od APS MultiPRINT s.c.

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też możesz być pewien, że będziesz w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług dzierżawy wysokiej jakości urządzeń. Na pewno nie zawiodą Cię one podczas używania i bez problemu poradzisz sobie z ich obsługą. Wszystko dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania. Drukuj tyle stron, ile tylko potrzebujesz – umowy czy innego rodzaju dokumenty. Nasze wysokiej klasy urządzenia to doskonały wybór dla wszelkiego rodzaju biur czy instytucji państwowych, takich jak urzędy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty.

 

 

 

Nowe kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C/Develop ineo+ 250i, 300i, 360i, 450i, 550i Używane kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C258, C308, C368, C458, C558

 

 • drukarka
 • kopiarka
 • skaner
 • formaty papieru: A6- SRA3
 • prędkość druku czarno-białego i kolorowego A4: od 25 do 55 kopii na minutę
 • umowa na 36 miesięcy


 • drukarka
 • kopiarka
 • skaner
 • formaty papieru: A6- SRA3
 • prędkość druku czarno-białego i kolorowego A4: od 25 do 55 kopii na minutę
 • umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem

 

Proponowana przez nas dzierżawa to nie wszystko – polecamy także krótkoterminowy wynajem, który idealnie sprawdzi się w przypadku okresowej potrzeby wykorzystywania danego sprzętu. Zazwyczaj dotyczy to konferencji, zjazdów, seminariów, szkoleń, kursów i wielu innych tego typu imprez.

 

Jak wygląda dzierżawa kserokopiarek w naszej firmie?

 

 1. Zgłaszasz się do nas i przekazujesz nam swoje preferencje i wybierasz sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie
 2. Wspólnie ustalamy zakres usługi
 3. Podpisujemy umowę
 4. Dostarczamy wybrany sprzęt do firmy klienta
 5. Pomagamy w montażu lub ewentualnie szkoleniu pracowników z obsługi sprzętu
 6. Cieszysz się niezawodnym sprzętem, płacąc jedynie wcześniej ustalony miesięczny czynsz, w którego skład wchodzi określona liczba kopii

 

A co, jeśli limit zostanie przekroczony? Nie martw się, nie nakładamy żadnej kary – klient dopłaca po prostu za kolejne wykonane kopie.

 

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też możesz być pewien, że będziesz w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

 

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, oferując pełen pakiet usług obejmujących profesjonalny sprzęt biurowy. Nie tylko sprzedajemy oraz serwisujemy na terenie Warszawy urządzenia takie, jak kserokopiarki, ale także oferujemy możliwość ich dzierżawy.

 

Dzierżawa kopiarki na terenie Warszawy to usługa niezwykle korzystna dla każdego przedsiębiorstwa, któremu zależy na posiadaniu profesjonalnego, wielofunkcyjnego sprzętu biurowego, bez konieczności wydawania jednorazowo dużych ilości pieniędzy na jego zakup. Oferowana jest przez naszą firmę razem z całym pakietem serwisowym. Oznacza to, że nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy szukaniem specjalisty w przypadku awarii kserokopiarki - wszystkim zajmujemy się my! Pod koniec trwania umowy oferujemy naszym klientom możliwość wykupu maszyn w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy – jak to działa?

Bardzo prosto! Proces ten zaczyna się od rozmowy z klientem, podczas której zbieramy możliwie jak najbardziej szczegółowe informacje dotyczące jego potrzeb. Na bazie oczekiwań klienta tworzymy indywidualną ofertę, dobieramy odpowiedni sprzęt i ustalamy zakres współpracy - wybieramy konkretne urządzenia, czas korzystania z usługi dzierżawy, ustalamy szczegóły dotyczące płatności. Po podpisaniu umowy dostarczamy sprzęt bezpośrednio pod drzwi każdego klienta znajdującego się na terenie Warszawy i okolic.

Dzierżawa kserokopiarki – dla kogo?

Dla każdego! Nasz asortyment jest dobrany tak, aby odpowiadał potrzebom zarówno małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw, które potrzebują dużej liczby zaawansowanych technologicznie, sprawdzonych sprzętów biurowych. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów znajdujących się w Warszawie oraz jej okolicach.

 

Dysponujemy urządzeniami, które nadają się do praktycznie wszystkich, najpopularniejszych formatów wydruków i skanów – od tradycyjnego formatu A4 aż po SRA3. W zależności od potrzeb klienta proponujemy maszyny, które sprawdzą się w biurze niewymagającym częstego używania kserokopiarki, jak i takie, które przeznaczone są do częstej eksploatacji i dużych nakładów.

Andrzej: 505-171-666
Piotr: 609-532-030
Sławomir: 691-381-919
  biuro@apsmultiprint.pl
 ⮬ Zapytaj o naszą ofertę ⮭

 

Konica Minolta Bizhub 300i

Konica Minolta Bizhub C368

Zapytaj o naszą ofertę

Konica Minolta C3320i

Wykonanie www.domena.pl