Canon MF724CdwKopiarki używane kolorowe

Szybkość drukowania:
Jednostronnie: do 20 str./min (A4)
Dwustronnie: 10 obr./min (A4)

Metoda drukowania:
Kolorowe drukowanie laserowe

Rozdzielczość drukowania:
600 x 600 dpi

Czas wydruku pierwszej strony:
Około około 14,5 s lub mniej

Drukowanie dwustronne:
Automatyczne

Skaner:
Kolorowy
Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi
Automatyczny podajnik oryginałów

Podajnik papieru:
Kaseta o pojemności 250 arkuszy

 

Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.

 

Jest to urządzenie, które z całą pewnością sprawdzi się zarówno w biurze, jak i urzędzie. Znajdzie swoje zastosowanie również w instytucjach publicznych, jak na przykład przedszkole, szkoła czy urzędy. Kopiarka kolorowa Canon MF724Cdw to sprzęt, który kopiuje różnorodne teksty i grafiki w naprawdę wysokiej jakości. Co więcej istnieje możliwość druku jednostronnego, jak i dwustronnego. W pierwszym przypadku możliwe jest powielenie aż 20 stron w ciągu jednej minuty, z kolei w drugim przypadku szybkość ta wynosi 10 stron na minutę.

Dostępna w ofercie kopiarka Canon MF724Cdw wyposażona jest w skaner o wysokiej rozdzielczości - 600 x 600 dpi, a także automatyczny podajnik oryginałów. Zdecydowanie największą zaletą oferowanego przez nas urządzenia jest możliwość kopiowania różnego rodzaju tekstów i obrazków w kolorze. W przypadku powielania dużej ilości stron nie ma konieczności dodawania co chwilę nowych arkuszy papierów, podajnik może pomieścić ich aż 250! Innymi słowy, wystarczy puścić drukowanie i iść po kawę, a wszystko w między czasie zrobi się... samo.  

Podobne produkty

Konica Minolta Bizhub C224

  centrum obiegu dokumentów o wydajności 22 str./min w czerni i 22 str./min w kolorze. standardowy kontroler druku Emperon™ z obsługą PCL 6c, PostScript 3, PDF 1.7 i XPS. pojemność papieru 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika ręcznego. nośniki od A6 do SRA3, 1,2-metrowe banery, 52–300 g/m2. pamięć 2 GB, dysk twardy 250 GB i standardowy Gigabit Ethernet Dostarczane przez nas sklep urządzenia, doskonale sprawdzają się szczególnie w małych i średnich firmach, chociaż również mogą okazać się niezwykle przydatne w dużych przedsiębiorstwach. Drukarka Konica Minolta Bizhub C224 to sprzęt przeznaczony do pracy zarówno z klasycznymi, jak większymi arkuszami o formacie A3. Ponadto prędkość wydawania kolejnych stron dokumentów czy umów oscyluje w okolicy 22 strony na jedną minutę. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym, praca w Twojej firmie zdecydowanie bardzo przyśpieszy i ułatwi wykonywanie obowiązków Twoim pracownikom. Dlaczego warto postawić na drukarkę Konica Minolta Bizhub C224? Przede wszystkim jest to urządzenie, w którym są bardzo niskie szanse, że się zepsuje! Dzięki temu zaoszczędzisz wiele pieniędzy na wymianie sprzętu, bo ten posłuży Ci przez naprawdę bardzo długi czas. Dzięki rozwiązaniom technologicznym, które zostały zastosowane w sprzedawanych urządzeniach możliwe jest drukowanie nie tylko z poziomu komputera, ale również wewnętrznej pamięci urządzenia! Dlatego nie czekaj, wdróż w swoim przedsiębiorstwie innowacyjne rozwiązania dzięki APS Multiprint.

Konica Minolta Bizhub C368

Proces kopiowania:  Elektrostatyczne kopiowanie laserowe, tandemowe, pośrednie Toner:  Toner polimeryzowany Simitri HD Prędkość kopiowania / druku A4   Do 36 kopii na minutę Prędkość kopiowania / druku A3   Do 18 kopii na minutę Rozdzielczość kopiowania / skanowania 600 x 600 Format oryginału (podajnik oryginałów) A5 - A3 Gramatura papieru 52-300 g/m² Pojemność papieru w standardzie 1150 arkuszy Rozmiar papieru A6 - SRA3 Zapraszamy do skorzystania z urządzenia, które doskonale sprawdzi się w biurze. W ofercie znajdziesz kopiarkę laserową Konica Minolta Bizhub C368, która okazuje się być niezwykle łatwą w obsłudze. Ten nowoczesny sprzęt można świetnie wykorzystać w placówkach dydaktycznych w chwili, kiedy potrzebnych jest wiele kart pracy w kolorze i z wysokiej jakości grafikami. Co więcej, jest to opcja, która ze względu na szybkość drukowania przyśpieszy prace w biurze. Okazuje się, że format A4 jest w stanie powielić aż 36 razy w ciągu ledwie jednej minuty! Nie czekaj, wybierz kopiarkę laserową Konica Minolta Bizhub C368, który to model z całą pewnością chętnie będzie wykorzystywany przez pracowników Twojego biura. Świetnie sprawdza się na wyposażeniu zarówno firm, jak i przedszkoli lub szkół. Z tego nowoczesnego sprzętu skorzystają z całą pewnością również urzędy do kopiowania różnego rodzaju podań czy ważnej dokumentacji. Za ich pomocą można powielać zarówno obrazki, jak i różnego rodzaju teksty... bez obaw, jakość druku jest naprawdę wysoka.

Canon MF724Cdw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 20 str./min (A4) Dwustronnie: 10 obr./min (A4) Metoda drukowania: Kolorowe drukowanie laserowe Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około około 14,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Automatyczny podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.   Jest to urządzenie, które z całą pewnością sprawdzi się zarówno w biurze, jak i urzędzie. Znajdzie swoje zastosowanie również w instytucjach publicznych, jak na przykład przedszkole, szkoła czy urzędy. Kopiarka kolorowa Canon MF724Cdw to sprzęt, który kopiuje różnorodne teksty i grafiki w naprawdę wysokiej jakości. Co więcej istnieje możliwość druku jednostronnego, jak i dwustronnego. W pierwszym przypadku możliwe jest powielenie aż 20 stron w ciągu jednej minuty, z kolei w drugim przypadku szybkość ta wynosi 10 stron na minutę. Dostępna w ofercie kopiarka Canon MF724Cdw wyposażona jest w skaner o wysokiej rozdzielczości - 600 x 600 dpi, a także automatyczny podajnik oryginałów. Zdecydowanie największą zaletą oferowanego przez nas urządzenia jest możliwość kopiowania różnego rodzaju tekstów i obrazków w kolorze. W przypadku powielania dużej ilości stron nie ma konieczności dodawania co chwilę nowych arkuszy papierów, podajnik może pomieścić ich aż 250! Innymi słowy, wystarczy puścić drukowanie i iść po kawę, a wszystko w między czasie zrobi się... samo.  

Wykonanie www.domena.pl