Canon iR 2520iKopiarki nowe czarno-białe

Podstawowe funkcje urządzenia:
Kopiowanie, Drukowanie,
Wysyłanie na e-mail / SMB / USB
Automatyczny podajnik dokumentów (DADF-AB1)
Drukowanie dwustronne (Duplex),
Skanowanie w kolorze do komputera
(do TIFF, JPEG , PDF )
1000 kodów ID
1 Kaseta na 250 arkuszy
Opcjonalny faks

 

Szukasz sprzętu, który nie zawiedzie Twojego zespołu nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji? Poznaj Canon iR 2520i – wszechstronne urządzenie, które usprawni pracę w małych i średnich przedsiębiorstwach!

Canon iR 2520i ma wiele funkcji, które Cię zainteresują. Pełni funkcję drukarki działającej z prędkością od 20 do aż 45 stron na minutę i oferującej także druk dwustronny. Jest też skanerem, zapisującym obraz w kolorze i w standardzie umożliwiającym przesłanie go bezpośrednio na skrzynkę e-mailową lub do folderów sieciowych pracowników.

Dużą zaletą kserokopiarki Canon iR 2520i jest jej opłacalność pod kątem zużycia energii elektrycznej. Sprzęt cechuje się niskim poborem prądu w trybie uśpienia, jednocześnie jest też wiodącym w swojej klasie rozwiązaniem, jeśli chodzi o wydajność. Korzystanie z tego rozwiązania się po prostu opłaca!

Wiemy, że wybór odpowiedniej kserokopiarki do biura to ważna decyzja – dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.  

Podobne produkty

Canon MF411dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 33 str./min (A4) Dwustronnie: 16,8 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 6,3 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Z pewnością każdy, kto kiedykolwiek prowadził biuro ma świadomość, jak niezwykle ważnym elementem jego funkcjonowania jest niezawodny sprzęt komputerowy. Wystarcza niewielka awaria systemu czy poszczególnego urządzenia, a już praca może stanąć w miejscu. Dlatego też w naszej firmie proponujemy wyłącznie taki sprzęt, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to między innymi drukarka Canon MF411dw. Jest ona przeznaczona do tworzenia dokumentów w formacie A4. Jest to podstawowa i niezwykle ekonomiczna wersja, która świetnie sprawdzi się w przypadku dużych firm, bibliotek i wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość pracy i duża wydajność. Zadbaliśmy także o ekonomiczność proponowanego przez nas sprzętu Canon MF411dw – automatycznie drukuje ono dwustronnie, co z pewnością jest praktycznym rozwiązaniem, a z drugiej strony pozwala zaoszczędzić arkusze (których w kasecie może być nawet do 250!). Jeśli więc szukasz niezawodnej i wydajnej drukarki – wybierz tę oferowaną przez naszą firmę – jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania!

Canon MF421dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 30,3 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.   Nowoczesna, wydajna i ekonomiczna – to tylko część z zalet, jakimi wyróżnia się dostępna w naszej firmie drukarka Canon MF421dw. Jej nowoczesny wygląd wpisze się w aranżację niemal każdego biura czy pomieszczenia, które wymaga intensywnego tworzenia poszczególnych dokumentów. Standardowo urządzenie to pozwala na drukowanie monochromatycznych dokumentów w formacie A4. Aby zwiększyć ekonomiczność druku, nasze urządzenie posiada opcję automatycznego drukowania dwustronnego. Niewątpliwym atutem proponowanego przez nas sprzętu jest kolorowy skaner z jednoprzebiegowym podajnikiem oryginałów. Opcja ta zapewnia porządek tworzonych kopii czy wykorzystywanych oryginałów. Skanowanie w wysokiej rozdzielczości 600 dpi gwarantuje przeniesienie wszystkich szczegółów oryginalnego dokumentu. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zawsze możesz skontaktować się z nami – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania. W wielu przypadkach bez wątpienia będzie to właśnie Canon MF421dw ze względu nie tylko na wygląd, ale także wydajność oraz szeroką funkcjonalność.  

Wykonanie www.domena.pl