Canon iR 2520iKopiarki nowe czarno-białe

Podstawowe funkcje urządzenia:
Kopiowanie, Drukowanie,
Wysyłanie na e-mail / SMB / USB
Automatyczny podajnik dokumentów (DADF-AB1)
Drukowanie dwustronne (Duplex),
Skanowanie w kolorze do komputera
(do TIFF, JPEG , PDF )
1000 kodów ID
1 Kaseta na 250 arkuszy
Opcjonalny faks

 

Szukasz sprzętu, który nie zawiedzie Twojego zespołu nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji? Poznaj Canon iR 2520i – wszechstronne urządzenie, które usprawni pracę w małych i średnich przedsiębiorstwach!

Canon iR 2520i ma wiele funkcji, które Cię zainteresują. Pełni funkcję drukarki działającej z prędkością od 20 do aż 45 stron na minutę i oferującej także druk dwustronny. Jest też skanerem, zapisującym obraz w kolorze i w standardzie umożliwiającym przesłanie go bezpośrednio na skrzynkę e-mailową lub do folderów sieciowych pracowników.

Dużą zaletą kserokopiarki Canon iR 2520i jest jej opłacalność pod kątem zużycia energii elektrycznej. Sprzęt cechuje się niskim poborem prądu w trybie uśpienia, jednocześnie jest też wiodącym w swojej klasie rozwiązaniem, jeśli chodzi o wydajność. Korzystanie z tego rozwiązania się po prostu opłaca!

Wiemy, że wybór odpowiedniej kserokopiarki do biura to ważna decyzja – dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować! Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.  

Podobne produkty

Konica Minolta bizhub 308e

Prędkość dla formatu A4/A3: 30/15 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych Świetnie sprawdzają się one na wyposażeniu różnych instytucji czy biur. Obecnie trudno wyobrazić sobie bez nich prowadzenie działalności biznesowej. Dlatego zachęcamy do zakupu kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 308e, która okaże się nieodzownym wyposażeniem prowadzonego przez Ciebie zakładu pracy. Dlaczego warto postawić na to urządzenie? Przede wszystkim dlatego, że łączy w sobie ono nowoczesne rozwiązania, co przekłada się na wygodę jego obsługi. Z całą pewnością pracownicy Twojego biura bez problemu poradzą sobie z używaniem kserokopiarki. Konica Minolta Bizhub 308e – dlaczego warto? Dostarczany w naszym sklepie sprzęt to nowoczesność, która już teraz może zawitać w Twoim zakładzie pracy. Szybki druk, bo aż 30 stron A4 w jedną minutę, sprawia, że zaoszczędzony czas możesz poświęcić na wykonywanie innych zawodowych obowiązków. Do kolejnych zalet sprzedawanego przez nas urządzenia należy to, że obsługuje ono nawet niestandardowe formaty i banery nawet do 1,2 metra długości, a także standardowe – A4/A3 i A6-SRA3.

Konica Minolta bizhub 368e

Sprawdź urządzenie, które doskonale sprawdzi się w biurze. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 368e to nowoczesny sprzęt, z którego obsługą powinien poradzić sobie absolutnie każdy! Jest to możliwe dzięki 9-calowemu kolorowemu panelowi dotykowemu – sprawia on, że sterowanie kserokopiarką jest niezwykle proste. Jesteś ciekawy kolejnych zalet korzystania z oferowanego w naszym sklepie urządzenia? Przede wszystkim szybkość - wydrukujesz aż 36 stron A4 w ciągu jednej minuty, w przypadku formatu A3, w tym samym czasie z powodzeniem wydrukujesz 17 stron. Okazuje się więc, że postawienie na ten sprzęt to ogromna oszczędność czasu. Wybierz kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub 368e Stawiasz na odpowiedzialne prowadzenie swojego biznesu? Jeśli tak, to koniecznie wybierz oferowane przez nas urządzenie. Dzięki zaimplementowaniu w nim najnowocześniejszej technologii, podczas jego użytkowania zużywasz naprawdę bardzo mało energii. To z kolei przekłada się na ekologiczne, a także wysoce ekonomiczne podejście do jego pracy. Prędkość dla formatu A4/A3: 36/17 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-Calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, mobilnym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych

Konica Minolta bizhub 458e

Prędkość dla formatu A4/A3: 45/22 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Zredukowany wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i pieniądze Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych Sprawdź nowoczesne urządzenia, dzięki którym jeszcze szybciej wydrukujesz dokumenty i innego rodzaju grafiki. Odkryj kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub 458e, która jest doskonałym wyborem dla biura czy dowolnego innego zakładu pracy. Cechuje się ona przede wszystkim prostym interfejsem, dzięki czemu z jej obsługą poradzą sobie nawet nowi pracownicy. Sprawdź, dlaczego warto wybrać urządzenie właśnie z naszego sklepu, gdzie dostarczamy szybkie i nowoczesne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 458e Druk następuje w tym urządzeniu niezwykle szybko. Format A4 jest wydawany już z szybkością 45 stron na minutę! To oznacza, że nie tracisz dużo czasu na wydrukowanie czy powielenie dokumentów i wrócisz do reszty swoich obowiązków zanim się obejrzysz. Wybór dostarczanego przez nas sprzętu to nie tylko krok w kierunku nowoczesności, ale również oszczędności i ekologii. Wyposażony jest w system, którzy zapewnia niskie zużycie energii, to przekłada się na Twoje finanse, a także otaczające Cię środowisko.

Konica Minolta bizhub 558e

Sprawdzą się one zarówno w biurze, jak i firmie usługowej oferującej drukowanie czy kserowanie różnego rodzaju dokumentów. Bizhub 558e to nowoczesne urządzenie, dzięki którym zaoszczędzasz przede wszystkim czas. Jak to możliwe? W przypadku standardowego formatu A4, prędkość druku wynosi aż 55 stron na minutę. Z kolei w przypadku A3 – 27 stron na minutę. To jednak nie wszystkie formaty, które obsługuje dostarczana w naszym sklepie kserokopiarka. Z powodzeniem wydrukujesz dzięki niej strony i dokumenty w A6-SRA3, a także niestandardowych rozmiarach – nawet banery o długości do 1,2 metra! Kserokopiarka Bizhub 558e Nasz sprzęt to nie tylko oszczędność czasu, to również przyjazne dla środowiska funkcjonowanie - jeśli cenisz sobie wygodę oraz ekologię, koniecznie wybierz dostarczane w sklepie urządzenie. Jak to możliwe? Dzięki zaimplementowaniu w kserokopiarce nowoczesnej technologii, zapewniane jest wyjątkowo niskie zużycie energii, to przekłada się na oszczędność pieniędzy! Nie czekaj, już teraz wybierz łatwą w obsłudze, nowoczesną kserokopiarkę Bizhub 558e. Prędkość dla formatu A4/A3: 55/27 str./min w czerni i bieli Formaty papieru: A6-SRA3, niestandardowe formaty i format baneru o długości do 1,2 metra 9-calowy kolorowy panel dotykowy z obsługą funkcji wielodotykowych i dedykowanym, ruchomym obszarem dotykowym zapewnia większą wygodę i elastyczność współczesnych stylów pracy Ograniczony wpływ na środowisko naturalne dzięki najnowocześniejszej technologii, która zapewnia konkurencyjnie niskie zużycie energii — pozwala to zaoszczędzić zarówno energię, jak i środki pieniężne Najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki różnym funkcjom zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko utraty danych i zapewniają bezpieczeństwo danych poufnych

Konica Minolta bizhub 4752

Prędkość A4: 47 str./min w czerni i bieli Automatyczny druk dwustronny Formaty papieru: A6-A4 i rozmiary niestandardowe Standardowy podajnik papieru: 550 arkuszy 80 g/m² Znana i intuicyjna obsługa za pomocą 7-calowego kolorowego panelu dotykowego podobnego do tego, który można znaleźć w urządzeniach Konica Minolta A3 Podajnik dokumentów do skanowania dwustronnego skanuje obie strony oryginału naraz Poznaj kserokopiarkę, która z całą pewnością podwyższy standard pracy danego biura lub innej instytucji. Konica Minolta Bizhub 4752 to urządzenie, które pozwala przede wszystkim na szybkie wykonywanie pracy – kopiuje aż 47 stron w czerni i bieli w ciągu ledwie jeden minuty. Masz całe naręcze dokumentów to skserowania? Nie ma żadnego problemu – z naszym wysokiej klasy sprzętem, nie zajmie Ci to długo. Wybór proponowanego przez nas urządzenia pozwoli przede wszystkim na oszczędność czasu, a ten w prowadzeniu biznesu jest przecież niezwykle ważny. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 pozwala także na łączenie z komputerem lub drukowanie dokumentów z nośników danych, jak na przykład pen-drive lub dysk przenośny. Możliwe jest także przesyłanie plików do urządzenia za pomocą internetu. Drukarka wyposażona jest w specjalnego rodzaju wirtualną skrzynkę, której obsługa następuje na przykład poprzez przeglądarkę na służbowym komputerze. Postaw na komfort w biurze – nasza kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 4752 to sprzęt łatwy w obsłudze.

Canon MF411dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 33 str./min (A4) Dwustronnie: 16,8 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 6,3 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Z pewnością każdy, kto kiedykolwiek prowadził biuro ma świadomość, jak niezwykle ważnym elementem jego funkcjonowania jest niezawodny sprzęt komputerowy. Wystarcza niewielka awaria systemu czy poszczególnego urządzenia, a już praca może stanąć w miejscu. Dlatego też w naszej firmie proponujemy wyłącznie taki sprzęt, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to między innymi drukarka Canon MF411dw. Jest ona przeznaczona do tworzenia dokumentów w formacie A4. Jest to podstawowa i niezwykle ekonomiczna wersja, która świetnie sprawdzi się w przypadku dużych firm, bibliotek i wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość pracy i duża wydajność. Zadbaliśmy także o ekonomiczność proponowanego przez nas sprzętu Canon MF411dw – automatycznie drukuje ono dwustronnie, co z pewnością jest praktycznym rozwiązaniem, a z drugiej strony pozwala zaoszczędzić arkusze (których w kasecie może być nawet do 250!). Jeśli więc szukasz niezawodnej i wydajnej drukarki – wybierz tę oferowaną przez naszą firmę – jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania!

Canon MF421dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 30,3 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.   Nowoczesna, wydajna i ekonomiczna – to tylko część z zalet, jakimi wyróżnia się dostępna w naszej firmie drukarka Canon MF421dw. Jej nowoczesny wygląd wpisze się w aranżację niemal każdego biura czy pomieszczenia, które wymaga intensywnego tworzenia poszczególnych dokumentów. Standardowo urządzenie to pozwala na drukowanie monochromatycznych dokumentów w formacie A4. Aby zwiększyć ekonomiczność druku, nasze urządzenie posiada opcję automatycznego drukowania dwustronnego. Niewątpliwym atutem proponowanego przez nas sprzętu jest kolorowy skaner z jednoprzebiegowym podajnikiem oryginałów. Opcja ta zapewnia porządek tworzonych kopii czy wykorzystywanych oryginałów. Skanowanie w wysokiej rozdzielczości 600 dpi gwarantuje przeniesienie wszystkich szczegółów oryginalnego dokumentu. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zawsze możesz skontaktować się z nami – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania. W wielu przypadkach bez wątpienia będzie to właśnie Canon MF421dw ze względu nie tylko na wygląd, ale także wydajność oraz szeroką funkcjonalność.  

Canon MF443dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 31,9 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziesz w tej kategorii doskonale sprawdzi się w każdym biurze czy urzędzie. Canon 443 DW to sprzęt, dzięki któremu możliwe jest drukowanie różnego rodzaju dokumentów, kserowanie ich, a także wysyłanie faxów. Obsługa urządzenia odbywa się poprzez intuicyjny panel dotykowy. Dzięki niemu sterowanie jest niezwykle bezproblemowe, nawet dla nowych pracowników Twojej firmy. Atutem urządzenia wielofunkcyjnego Canon 443 DW jest to, że bardzo szybko drukuje dokumenty. Prędkość wydawania kolejnych stron wynosi aż 38 na minutę! Przygotowanie umów nie będzie zajmowało już tak dużo czasu, co wpłynie na wydajność Twojej pracy, a być może też zadowolenie Twoich klientów. Wszelkie dokumenty drukowane są w brawach czerni i bieli – to sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon 443 DW znajdzie zastosowanie w urzędach oraz innych instytucjach, na przykład państwowych. Z powodzeniem także można je zakupić do biura czy do lokalu oferującego usługi drukarskie. Sprzęt ten oferuje wysoką rozdzielczość druku.  

Canon LBP223dw

Zapraszamy do zakupu drukarki laserowej Canon LBP223DW, która doskonale sprawdzi się tak samo w mniejszych firmach, jak i wielkich korporacjach. Jej atutem jest przede wszystkim wysoka rozdzielczość druku, a także prędkość wydawania kolejnych gotowych stron. Grafiki i napisy, które dzięki niej nanosisz na kartki papieru, niezwykle doskonale się prezentują. Dzięki temu nasze urządzenie świetnie nadaje się do tworzenia dokumentów firmowych, a także prostych materiałów promocyjnych. Drukarka laserowa – idealna do biur Zapomnij o podłączaniu komputera do drukarki laserowej za każdym razem, kiedy potrzebujesz coś wydrukować. Wszystko dzięki możliwości łączenia się przez Wi-fi. To umożliwia także drukowanie dokumentów za pomocą urządzeń mobilnych. Kolejną zaletą Canon LBP223DW jest niezwykle intuicyjna jego obsługa, bez problemu każdy sobie z tym poradzi! Dzięki temu urządzeniu możliwe jest drukowanie stron w formatach: A5, A4, B5, Legal, Letter oraz niestandardowych. Odkryj jak sprawnie będzie przebiegać praca po zakupie tego sprzętu.   Szybkość drukowania: Jednostronne: do 33 str./min (A4) do 52,5 str./min (A5, układ poziomy) Dwustronne: do 28,7 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 × 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Podajnik papieru: Kaseta na 250 arkuszy Taca wielofunkcyjna na 100 arkuszy Gramatura nośników: Kaseta: od 60 do 120 g/m² Taca wielofunkcyjna: od 60 do 163 g/m²

Wykonanie www.domena.pl