Canon iR 2520Kopiarki nowe czarno-białe

Podstawowe funkcje urządzenia: Kopiowanie
Drukowanie sieciowe Skanowanie sieciowe w kolorze (format TIFF i JPEG)
1 kaseta na papier 250 arkuszy
Duplex (druk dwustronny)
Pokrywa oryginałów
Panel dotykowy w j.polskim
kody dostępu ID

 

Wiemy, jak ważne dla małych i średnich firm jest ograniczanie kosztów. Wiemy również, że zapewnienie płynnej pracy biura bez wydajnej kserokopiarki jest praktycznie niemożliwe. Na szczęście możesz zapewnić swojemu zespołowi sprzęt jednocześnie efektywny i oszczędny – jak Canon iR 2520!

Kserokopiarka Canon iR 2520 umożliwia drukowanie czarno-białe, także dwustronne, w regulowanej prędkości od 20 do 45 stron na minutę. Dzięki dużej pojemności (do 2300 arkuszy) podajnika papieru sprzęt może działać prawie bez przerwy, a Ty i Twój zespół nie tracicie czasu na nieustanne dokładanie kartek.

Drukowanie to nie jedyna funkcja urządzenia Canon iR 2520. Sprzęt pozwala także na skanowanie w kolorze: dodatkowo, opcjonalnie możesz zdecydować się także na opcję bezpośredniego przesyłania obrazów do folderów sieciowych i na adresy e-mail.

Dużą zaletą jest sprawność energetyczna – sprzęt cechuje się minimalnym zużyciem energii w trybie uśpienia (tylko 1,5W), poza tym to wiodące urządzenie w swojej klasie pod względem wydajności.  

Podobne produkty

Canon MF411dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 33 str./min (A4) Dwustronnie: 16,8 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 6,3 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Z pewnością każdy, kto kiedykolwiek prowadził biuro ma świadomość, jak niezwykle ważnym elementem jego funkcjonowania jest niezawodny sprzęt komputerowy. Wystarcza niewielka awaria systemu czy poszczególnego urządzenia, a już praca może stanąć w miejscu. Dlatego też w naszej firmie proponujemy wyłącznie taki sprzęt, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to między innymi drukarka Canon MF411dw. Jest ona przeznaczona do tworzenia dokumentów w formacie A4. Jest to podstawowa i niezwykle ekonomiczna wersja, która świetnie sprawdzi się w przypadku dużych firm, bibliotek i wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość pracy i duża wydajność. Zadbaliśmy także o ekonomiczność proponowanego przez nas sprzętu Canon MF411dw – automatycznie drukuje ono dwustronnie, co z pewnością jest praktycznym rozwiązaniem, a z drugiej strony pozwala zaoszczędzić arkusze (których w kasecie może być nawet do 250!). Jeśli więc szukasz niezawodnej i wydajnej drukarki – wybierz tę oferowaną przez naszą firmę – jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania!

Canon MF421dw

Szybkość drukowania: Jednostronnie: do 38 str./min (A4) Dwustronnie: 30,3 obr./min (A4) Metoda drukowania: Monochromatyczny druk laserowy Rozdzielczość drukowania: 600 x 600 dpi Czas wydruku pierwszej strony: Około 5,5 s lub mniej Drukowanie dwustronne: Automatyczne Skaner: Kolorowy Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów Podajnik papieru: Kaseta o pojemności 250 arkuszy   Pełna specyfikacja dostępna w broszurze, pod zdjęciem produktu.   Nowoczesna, wydajna i ekonomiczna – to tylko część z zalet, jakimi wyróżnia się dostępna w naszej firmie drukarka Canon MF421dw. Jej nowoczesny wygląd wpisze się w aranżację niemal każdego biura czy pomieszczenia, które wymaga intensywnego tworzenia poszczególnych dokumentów. Standardowo urządzenie to pozwala na drukowanie monochromatycznych dokumentów w formacie A4. Aby zwiększyć ekonomiczność druku, nasze urządzenie posiada opcję automatycznego drukowania dwustronnego. Niewątpliwym atutem proponowanego przez nas sprzętu jest kolorowy skaner z jednoprzebiegowym podajnikiem oryginałów. Opcja ta zapewnia porządek tworzonych kopii czy wykorzystywanych oryginałów. Skanowanie w wysokiej rozdzielczości 600 dpi gwarantuje przeniesienie wszystkich szczegółów oryginalnego dokumentu. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, zawsze możesz skontaktować się z nami – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania. W wielu przypadkach bez wątpienia będzie to właśnie Canon MF421dw ze względu nie tylko na wygląd, ale także wydajność oraz szeroką funkcjonalność.  

Wykonanie www.domena.pl